Młode Stanisławie – kameralne osiedle w atrakcyjnej lokalizacji na Pomorzu

Necon deweloper Tczew Młode Stanisławie 4

Lokalizacja to jeden z najważniejszych elementów jakie bierzemy pod uwagę szukając nowego mieszkania. Dla każdego ważne są inne atuty osiedla: bliskość większego miasta, dobra komunikacja, otoczenie terenów zielonych, dobrze rozwinięta lokalna infrastruktura. Zwykle jesteśmy gotowi do kompromisów, choć okazuje się, że istnieją miejsca idealne, łączące w sobie wszystkie wymienione wyżej zalety.

Przykładem takiego osiedla jest Młode Stanisławie od Necon Deweloper. Położone jest ono blisko Tczewa – jednego z najstarszych pomorskich miast.

Osiedle Młode Stanisławie nowe mieszkania 4

Potencjalni nabywcy mają tu do wyboru 16 kameralnych, trzykondygnacyjnych budynków, w których znajduje się 9 mieszkań. Na parterze  2 lokale o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z dużymi przydomowymi ogrodami. Na piętrze 4 mieszkania od 35,5 m2 do 47,5 m2 z wygodnymi balkonami. Na poddaszu 3 lokale o powierzchni od 47,5 m2 do 54,5 m2. Do dyspozycji mieszkańcy mają także podziemne hale garażowe i parkingi zewnętrzne.

Lokalizacja Nowego Stanisławia to połączenie funkcjonalności i estetyki krajobrazu. Na wygodę lokatorów ma wpływ kilka czynników.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 1 nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 6 nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 17

Są to przede wszystkim:

Udogodnienia komunikacyjne:

Bliskość autostrady A1 – do wjazdu mamy 1km czyli ok. 1 minuty drogi,

Połączenie autobusowe z Tczewem – przystanek znajduje się bezpośrednio przy osiedlu,

Ścieżka rowerowa – nowo wybudowana prowadząca do Tczewa.

Osiedle Młode Stanisławie nowe mieszkania 3

Bliska odległość do większych miast:

–  Do Tczewa – 3 km – autem 3 minuty, rowerem 9 minut,

–  Do Starogardu Gdańskiego – 27 km – 30 minut,

–  Do centrum Gdańska – autostradą A1 – 34 km – ok. 30 min, przez Tczew – Pszczółki – 36 km – ok. 40 minut.

Nowe mieszkania Tczew Necon Deweloper 3

Punkty handlowe:

Sklep ogólnospożywczy w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla,

Stacja benzynowa ze sklepem i całodobową obsługą 650 m od osiedla,

Centra Handlowe w Tczewie – Intermarche, Bricomarche – ok. 3,5 km od osiedla.

nowe mieszkania blisko Tczewa Mlode Stanislawie 18 Osiedle blisko Tczewa Necon Deweloper 3

Punkty edukacyjne:

Szkoła Podstawowa w Lubiszewie Tczewskim, ok. 300 m od osiedla.

Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają atrakcyjne okolice blisko osiedla.

Nowe Stanisławie mieszkania blisko tczewa 1

Tereny rekreacyjne:

Tereny zielone, ścieżki zachęcające do spacerów, joggingu, wycieczek pieszych i rowerowych,

–  Centrum Fitness w Tczewie – 3,5 km od osiedla,

–  Jezioro Godziszewskie – ok. 12 km od osiedla. Powierzchnia jeziora to prawie 170 ha. Ten piękny akwen rozciąga się wśród łąk, pól, pagórków i małych lasów. Do dyspozycji odwiedzających jest strzeżone kąpielisko otoczone pomostami. Przy plaży znajduje się specjalnie wydzielone miejsce na ognisko i wspólne biesiadowanie. Miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w sezonie letnim.

Nowe Stanisławie mieszkania blisko tczewa 2

Pobliskie szlaki turystyczne:

Szlak Ziemi Tczewskiej im. Romana Klima, Tczew – Rakowiec (zajazd), kolor zielony, 78,9 km. Przebiega w całości przez wschodnią część Kociewia na terenie powiatu tczewskiego. Trasa prowadzi z północy na południe uwzględniając zachodnie rubieże ziemi tczewskiej i jej najciekawsze zakątki. Miejsca godne uwagi to m.in.: siedziba biskupstwa w Pelplinie, stare osady – Lubiszewo i Rajkowy. Na szlaku nie brakuje terenów leśnych i wód – m.in. – Wierzycy i jej dopływów, jezior Smarzewskiego i Rakowieckiego. Właśnie w tych okolicach można zobaczyć piękne leśniczówki: Bukowiec, Bielawki, Dębowa. Nazwa szlaku powstała na cześć Romana Klima, zasłużonego dla regionu krajoznawcy, muzealnika i pomysłodawcy trasy.

Osiedle blisko Tczewa Necon Deweloper 4 Osiedle blisko Tczewa Necon Deweloper 6

Szlak Kociewski – Tczew – Czarna Woda, kolor żółty, 78,4 km. Główny szlak gdańskiej części Kociewia. Przebiega przez Pojezierze Starogardzkie i krainę Borów Tucholskich. Na trasie nie brakuje atrakcji. Są nimi największe kociewskie miasta: Tczew i Starogard Gdański, główne rzeki – Wierzyca i Wda, słynne zakątki historyczne i jeziora. Na uwagę zasługują także Lubiszewo i Szpęgawsk, ogród dendrologiczny w Wirtach i najmłodsze kociewskie miasto – Czarna Woda, powstałe z fabrycznej osady – zwane potocznie leśnym miastem.

Nowe Stanisławie mieszkania blisko tczewa 3

Młode Stanisławie to nowoczesne osiedle dla osób ceniących wygodę codziennego funkcjonowania oraz walory krajobrazu.

Nowe mieszkania Tczew deweloper Necon 2 Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon deweloper 3 Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon deweloper 1 Osiedle Młode Stanisławie Necon deweloper 4

Aktualizacja

I Etap inwestycji dobiegł końca! Dostępnych w sprzedaży jest aż 20 mieszkań, z czego 4 są wykończone pod klucz. Resztę z nich otrzymasz w stanie deweloperskim. Mieszkania o powierzchni 30 m2 można kupić od 5500 zł/m2.

W ramach II etapu inwestycji dostępnych jest 18 mieszkań w dwóch budynkach, posiadających jedną halę garażową. Możesz je kupić już dziś! Co więcej, właściciele pierwszych 4 mieszkań z II etapu otrzymają drugie miejsce postojowe ZA DARMO! Ich odbiór w stanie deweloperskim przypada na IV kwartał 2023 roku.

Nowe Stanisławie mieszkania blisko tczewa 4

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu:

BIURO GDAŃSK NECON DEWELOPER
Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk