Fizjoestetyka – poznaj nową filozofię piękna bez względu na wiek

0
434
Aesthetic Beauty Concept gdansk 1

Wiek naprawdę nie ma znaczenia, gdy odkryjemy w sobie i zaakceptujemy naturalne piękno. Ale droga do tego etapu w życiu bywa trudna i długa, dlatego jeśli istnieją mechanizmy wspierające odkrycie swojej naturalnej estetyki – dlaczego z nich nie skorzystać, prawda? Jest pewne miejsce w Gdańsku, stworzone przez ludzi z pasją do piękna, w którym w mig wyleczysz się z kompleksów i pokochasz siebie na nowo.

Pierwszy krok: samoakceptacja

Piękno jest w każdym z nas i nie podlega to żadnej dyskusji. Tak przynajmniej twierdzi Gabriela Szynaka, założycielka gdańskiego Aesthetic Beauty Concept, która za misję swojego zespołu obrała opiekę nad każdym, kto chce odnaleźć w sobie naturalność, zdrowy wygląd i pewność siebie, a to wszystko poprzez poprawę wyglądu bez użycia skalpela. To możliwe dzięki innowacyjnej, progresywnej, odważnej medycynie estetycznej i kosmetologii, w oparciu o nowczesny, bezpieczny i sterylny sprzęt, którego używa przeszkolony, okazujący się odpowiednimi certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem zespół ekspertów. Wszystko to znajduje się w Gdańsku pod adresem Angielska Grobla 34, 47/lok. Au1.

aesthetic beauty concept gdansk

Slow life, slow aging, fizjoestetyka

Pod tymi pojęciami kryje się cała filozofia Aesthetic Beauty Concept. To wyjątkowe na mapie Trójmiasta miejsce nie jest ukierunkowane na obsługę klienta, który wchodzi, mówi czego chce, korzysta z usługi, płaci i wychodzi. Branża kosmetyczna niestety coraz częściej w ten sposób podchodzi do obsługi klientów, ale Aesthetic Beauty Concept stawia na coś zupełnie innego – prowadzenie klientów przemyślaną drogą w konkretnym celu.

Jak to wygląda? Przede wszystkim zespół specjalistów pracuje w oparciu o Beauty Plan, czyli omówiony z klientem proces działania. Najpierw, podczas pierwszych konsultacji, osoba mówi jakie są jej problemy, oczekiwania, wyobrażenia co do zmian. Fachowcy doradzają jakie zabiegi będą odpowiedzią na palące problemy, jakie są bezpieczne i wskazane, a jakie wręcz przeciwnie. Dzięki takiej koncepcji działania udaje się uzyskać oczekiwane przez klientów efekty bez narażania ich na nadmierne koszty za zabiegi, których nie potrzebują, a do tego realizowana jest filozofia m.in. slow aging czy slow life, czyli „starzenia się” powoli, bez odczuwania negatywnych skutków tego procesu, z pełnią akceptacji i poczuciem zaopiekowania. Podejście do ciała jest tutaj holistyczne i uwzględnia także troskę o kondycję psychiczną klienta.

Indiba Embody

Dla kogo jest Aesthetic Beauty Concept?

Ta jedna z najnowocześniejszych w Trójmieście klinik medycyny estetycznej jest przede wszystkim dla osób, które cenią sobie bezpieczne warunki w salonie oraz dyskrecję. Ta druga ma tutaj duże znaczenie, zwłaszcza, że w wachlarzu zabiegów oferowanych przez Aethetic Beauty Concept jest leczenie krępujących problemów skórnych (np. trądzik, tzw. obwisła skóra, blizny), czy też usługi dla osób po leczeniu onkologicznym czy z chorobami autoimmunologicznymi.

W tym miejscu mile widziane są nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Takie zabiegi jak masaże relaksacyjne, peelingi, ale i treningi EMBody, leczenie blizn i zmian potrądzikowych oraz wiele, wiele innych to usługi uniwersalne, bez względu na płeć. Zaproszone niech czują się także kobiety w ciąży oraz po porodzie borykające się ze zmianami natury urofizjologicznej czy problemami z jędrnością skóry.

Wszystkie rozmowy w ramach konsultacji przed i pozabiegowej są w pełni dyskretne i poufne. Każde badanie i zabieg przeprowadzane są w warunkach higienicznych, sterylnych i bez naruszania granic, jakie stawia klient.

Oferta Aethethic Beauty Concept – drobna kosmetyka i innowacyjne zabiegi

Zarówno drobne zabiegi kosmetyczne, jak manicure i pedicure czy odprężające masaże, jak i bardziej zaawansowane zabiegi na głębokie warstwy skóry znajdziemy w szerokim wachlarzu usług proponowanych przez Aesthetic. Kilka z nich to wręcz flagowe technologie, które w kilku zdaniach opisujemy poniżej.

INDIBA® Deep Care to technologia biostymulacji odnowy tkanek na poziomie komórkowym. Nieinwazyjne zabiegi pozwalające m.in. na usuwanie tkanki tłuszczowej z trudnych partii ciała (podbródek, ramiona, biodra) czy też pozbycie się zmarszczek lub trądziku możliwe są dzięki terapiom INDIBA. Wspomagają też leczenie bólu, obrzęków, urazów mięśniowych oraz poprawiają krążenie.

DSC03920

Seria INDIBA to rówież dedykowane zabiegi w ramach bezinwazyjnej ginekologii estetycznej czyli m.in. rewitalizacja i poprawa napięcia warg sromowych, redukcja blizn, poprawa funkcji odczuć seksualnych. INDIBA DERMO to terapia przeciwzapalna czy przeciwobrzękowa, a pakiet INDIBA ZDROWIE to zabiegi wpływające np. na poprawę pracy zatok, dróg oddechowych,  redukujące napięcia mięśniowe czy poprawiające jakość snu.

BTL EMBODY™ to z kolei prawdziwy hit do bezinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków, ramion i brzucha. Trening z wykorzystaniem urządzeń BTL EMBODY™ zastępuje wykonanie 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów w pół godziny.

BTL INNOFACIAL czyli hydradermabrazja kwasowa to przełomowe osiągnięcie w  bezinwazyjnym resurfacingu skóry. Zabieg silnie regeneruje, a jego efektywność porównywalna jest z m.in. peelingiem i mikrodermabrazją. Ta terapia dogłębnie oczyszcza skórę, redukuje  suchość, usuwa pozostałości trądziku i zmarszczek, a przy tym przywraca naturalną elastyczność skóry.

Dermo Infuzja Tlenowa WellOxy – to technologia dla ciała gwarantująca jego dotlenienie czystym tlenem. Skóra oprócz natlenienie otrzymuje nawilżenie i ogólną regenerację. Bezinwazyjny zabieg dedykowany jest na twarz, szyję, dekolt czy dłonie. Można mu poddawać także głębokie partie ciała. Technologia wspomaga krążenie, redukuje obrzęki, wycisza pracę gruczołów łojowych, przyspiesza gojenie się ran i likwiduje stany zapalne skóry.

Slow Aging to propozycje zabiegów na twarz i inne partie sylwetki w celu ujędrnienia, odmłodzenia i ogólnej regeneracji. Są one polecane osobom, które chcą szybko i bez wysiłku pozbyć się tkanki tłuszczowej i odnotować wzrost masy mięśniowej bez katowania się na siłowni.

Basic Dermoinfuzja tlenowa + PCA Skin® to sesje o trójfazowym działaniu na każdej głębokości skóry i naskórka. Pobudzają mikrokrążenie, wspierają zachowanie kolorytu skóry czy wpływają  antyoksydacyjnie i ochronnie na ciało. Technologia redukuje obrzęki, wycisza pracę gruczołów łojowych, przyspiesza gojenie się ran i likwiduje stany zapalne skóry.

W pakiecie zabiegów odmładzających to między innymi: INNOFACIAL CLASSIC, mezoterapia igłowa i radiofrekwencja mikroigłowa, manualne terapie pielęgnacyjne, zabiegi z wykorzystaniem kwasów, zabiegi z wykorzystaniem preparatów Nanili Professional®  (wskazane na trądzik, stany zapalne skóry, zaczerwienienia), ale także odprężające zabiegi na ciało takie jak szczotkowanie (Brushing), Face Rolling czy ACID Glow Lips.

Czego potrzebuje Twoja skóra?

Dowiedz się od specjalistów, którzy posiadając ogromne doświadczenie i umiejętność obiektywnej oceny stanu Twojej skóry będą potrafili doradzić i pokierować Cię w stronę odpowiednich zabiegów, by szybko i bezpiecznie uzyskac oczekiwany efekt. Aethetic Beauty Conept w Gdańsku to bez wątpienia miejsce, w którym rozsądnie i z ogromnym wsparciem rozpoczniej drogę do odnalezienia w sobie naturalnego piękna.

Aesthetic Beauty Concept Gdańsk

ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, Gdańsk, 80-756

telefon: +48 511 335 535

e-mail: studio@aestheticszafarnia.pl