Odzyskaj blask! Jakie zabiegi na twarz warto wykonać wiosną?

0
46

Czujesz, że Twoja skóra jest zmęczona i pozbawiona energii, mimo nadejścia wiosny? Może zauważasz zaczerwienienia, wypryski, głębsze zmarszczki, czy przebarwienia po zimie? Zima często negatywnie wpływa na naszą cerę – mroźne powietrze, wiatr, suche powietrze w pomieszczeniach oraz brak świeżych owoców i warzyw, mogą powodować suchość, podrażnienia oraz niedobory witamin, co skutkuje szarą i zmęczoną cerą. Dodatkowo, zimowe słońce może powodować przebarwienia, jeśli nie stosujemy odpowiedniego kremu z filtrem UV.

Po zimie skóra potrzebuje intensywnego oczyszczenia, regeneracji i nawilżenia. Zamiast testować liczne kosmetyki, możesz skorzystać z naszych profesjonalnych zabiegów, które szybko przywrócą Twojej skórze blask i energię.

Zabieg INNOFACIAL – Hydradermabrazja Kwasowa

Jeśli Twoja skóra potrzebuje głębokiego oczyszczenia i nawilżenia, a także chcesz pozbyć się zmarszczek, przebarwień i trądziku, polecamy zabieg hydrabrazja kwasowa INNOFACIAL. Dogłębnie oczyszczamy skórę, aby mogła przyjąć maksymalną dawkę regenerującego preparatu. Już po pierwszym zabiegu Twoja skóra będzie promienna, młodzieńcza, a zmarszczki i przebarwienia mniej widoczne.

Zabieg Dermoinfuzji Tlenowej

Dermoinfuzja tlenowa wtłacza substancje odżywcze w głąb skóry za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem, co w połączeniu z peelingiem chemicznym PCA Skin daje efekt dogłębnego oczyszczenia i nawilżenia. Już po pierwszym zabiegu Twoja twarz będzie jaśniejsza, wygładzona i promienna.

Indiba Terapie Łączone Premium

Jeśli Twoim problemem są zaskórniki, rozszerzone pory, zmarszczki, trądzik czy przebarwienia, oferujemy terapie łączone z falą radiową 448kHz, która intensywnie pobudza regenerację skóry. Efekty są jeszcze lepsze, gdy połączymy ją z zabiegiem INNOFACIAL lub dermoinfuzją tlenową.

Pakiet The One UNIQUE

Dla pełnej odnowy skóry polecamy unikatowy pakiet, który obejmuje szczotkowanie twarzy, radiofrekwencję mikroigłową (RF) oraz zabiegi INDIBA DEEP CARE. Dzięki nim pobudzimy produkcję kolagenu, obkurczymy pory, spłycimy zmarszczki i wspomożemy regenerację skóry.

Co podarujesz swojej skórze tej wiosny? Wybierz spośród naszych zabiegów i ciesz się piękną, promienną cerą!

AESTHETIC BEAUTY CONCEPT

ul. Angielska Grobla 34/47
lok. Au1
80-756 Gdańsk

+48 511 335 535
studio@aestheticszafarnia.pl