Gdańsk. Profesjonalny przewóz osób coraz popularniejszym sposobem komunikacji

0
448
Przewozy biznesowe

Wygodne podróżowanie staje się oczekiwaną formą komunikacji szczególnie w dużych miastach czy aglomeracjach. Z profesjonalnego przewozu osób korzystają firmy, dyplomaci, drużyny sportowe, zorganizowane grupy turystów czy nawet osoby prywatne ceniące sobie wysoką jakość przemieszczania się z punktu A do punktu B. AutoComfort z Gdańska to zespół specjalistów od logistyki, który przewóz osób wynosi do zupełnie nowego, wysokiego poziomu.

Dlaczego warto zorganizować profesjonalny przewóz osób i dla kogo?

Szczególnie w kilku branżach widoczne jest spore zainteresowanie profesjonalnym przewozem osób. Kto z niego korzysta? Przede wszystkim osoby ceniące sobie czas i wygodę w podróży. W natłoku obowiązków czy pod presją czas, organizacja nie tylko przejazdu, ale i wielu dodatkowych aspektów logistycznych dla niektórych osób jest po prostu zbyt dużym ciężarem.

Przewóz osób w Gdyni jako profesjonalna usługa sprawdza się w kilku dziedzinach. To przede wszystkim:

 • turystyka – czyli transfery z i na lotnisko, do hoteli, w celach zwiedzania dla większych grup osób, przewóz bagażów;

 • przewozy biznesowe i firmowe – na szkolenia, w celach integracyjnych, jako transport służbowy;
 • dyplomacja – to przewozy luksusowymi pojazdami, często połączone z usługami ochroniarskimi oraz organizacją noclegów i wyżywienia;
 • sport – tu z kolei często firmy przewozowe świadczą nie tylko przewóz osób, ale i sprzętu sportowego, dużej ilości bagażu, zabezpieczają duże autokary wysokiej klasy z klimatyzacją, nagłośnieniem (dla sztabu trenerskiego), organizują catering i noclegi na długich trasach.

Profesjonalny przewóz osób w Gdańsku to „konik” AutoComfort, który doświadczenie zdobywa świadcząc wyżej wspomniane przewozy, ale także koordynując logistyczną organizację eventów (w dużej mierze aspekty związane właśnie z transportem) czy też dysponuje flotą wynajmowaną na śluby. Właściwie nie ma takiego zlecenia związanego z logistyką i transportem, którego zespół AutoComfort nie byłby w stanie zrealizować w Gdańsku i całym Trójmieście.

wynajem busów i autokarów gdańsk autocomfort

Bądź jak VIP, czyli przewóz osób w jakości premium

Jeśli już stawiać na profesjonalny transport, za który decydujemy się zapłacić, to mamy prawo oczekiwać ponad przeciętnego poziomu podróżowania. Co to oznacza? Że oprócz przewozu osób z punktu A do punktu B, firma transportowa jest w stanie zadbać o wiele innych aspektów.

AutoComfort w swojej codziennej działalności zapewnia:

 • dużą flotę pojazdów (m.in. limuzyny, SUV-y, autokary, busy),
 • wyszkolonych, doświadczonych i dyskretnych kierowców,
 • całodobową dostępność,
 • możliwość zamówienia cateringu, noclegu, ochrony czy innych usług za pośrednictwem zespołu firmy,
 • usługi concierge,
 • obsługę eventów (koncerty, imprezy plenerowe),
 • oprawę transportu ślubnego (limuzyny, pojazdy zabytkowe, bryczki konne).

Przewoz sportowcow AutoComfort

AutoComfort – współpraca i przewóz ważnych osób w Gdańsku

Znana i ceniona jest firma AutoComfort w Gdańsku, a świadczy o tym spory i ważny dorobek zespołu w tej branży. AutoComfort ma na swoim koncie przewóz takich osób jak Sting, Shaggy czy Elton John w czasie tras koncertowych w Polsce, obsługę logistyczną Open’er Festival, a bezpiecznie na miejsce ważnych rozgrywek dojeżdżali autokarami firmy takie drużyny jak reprezentacja Polski w piłce ręcznej kobiet, i w rugby, drużyna rugby Club Lechia Gdańsk czy drużyna siatkarska Trefl Gdańsk.

autokary na wynajem- autocomfort

Jeśli potrzebujesz przewozu osób na specjalne zamówienie, na nietypowej trasie, z dodatkowymi usługami, które – jak ci się może teraz wydawać – nie są typowe dla firm przewozowych i mogą zostać uznane za fanaberie… zapytaj w AutoComfort i przekonaj się, że w logistyce dla tego zespołu fachowców nie ma rzeczy niemożliwych.

Chcesz wynająć luksusową limuzynę? Poznaj ofertę AutoComformt <TUTAJ>

Zobacz również:

Szukasz niezawodnego transportu na wielkie okazje? Wybierz najlepszą firmę z Trójmiasta!

Przewóz osób Trójmiasto AutoComfort – kontakt

Tel: 507 237 254
Tel: 501 196 011

Email: firma@autocomfort.pl