Przewóz osób w Gdyni. Transport VIP, usługi dodatkowe, nowoczesna flota. Porównujemy firmy transportowe

0
503
przewoz druzyn sportowych Autocomfort 4

Trójmiejski rynek sprzyja rozwojowi w branży transportowej, szczególnie w kontekście przewozu osób i transporcie VIP. Duży ruch na terenie aglomeracji, liczne eventy w ciągu roku, a do tego turystyka sprawiają, że wiele osób woli skorzystać z profesjonalnego przewozu zamiast samemu poruszać się po zatłoczonych miastach. Firmy transportowe w Gdyni mają co robić i jest ich sporo, dlatego przyglądamy się tym, które mają najciekawszą ofertę.

Firmy transportowe Gdynia – szeroka oferta przewozu osób i nie tylko

Nie można narzekać na brak wyboru w tej branży. Przewóz osób w Gdyni oferuje sporo firm, choć każda z nich ma inną flotę, inne możliwości i własne podejście do klientów z różnymi oczekiwaniami.

przewoz osob gdynia autocomfort

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przewoźnika? Przede wszystkim na bezpieczeństwo, czyli posiadane aktualne licencje, certyfikaty, uprawnienia i badania kierowców. Na drugim miejscu przyjrzyj się flocie i jej różnorodności na wypadek, gdybyś w ostatniej chwili zmienił zapotrzebowanie (na przykład zwiększył liczbę osób do przewozu). Ważna jest też dostępność i to, czy firma jest dostępna całą dobę.

Nie bez znaczenia niech będzie też oferta dodatkowa. Firma transportowa dziś nie powinna ograniczać się tylko do przewozu osób, ale w swoim zasięgu mieć też możliwość realizowana dodatkowych usług dla klientów, jak choćby zapewnienie transportu specjalistycznych sprzętów czy bardzo dużej ilości bagażu, obecności ochrony w czasie przejazdu, organizację cateringów, noclegów czy innych życzeń klienta. W poniższym porównaniu skupimy się przede wszystkim na ocenie firm pod kątem tej ostatniej cechy – zapewniania dodatkowych usług dla pasażerów.

wynajem busow Gdynia autocomfort

Porównanie firm transportowych – Gdynia

AutoComfort

Firma AUTO COMFORT ma bardzo stabilną pozycję w Gdyni (jak i zresztą całym Trójmieście) z uwagi na szerokie portfolio zadowolonych klientów. Świadczyła przewóz dla m. in. reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet, rugby czy dla klubów Trefl Sopot i Lechia Gdańsk. AUTO COMFORT to też doświadczony przewoźnik dyplomatów, gwiazd estrady, realizator transferów na i z lotnisk, świadczy transport dla firm, szkół, transport ślubny i transport VIP.

Przewóz osób Autocomfort

Co wyróżnia AUTO COMFORT? Usługi dodatkowe. Concierge, wsparcie logistyczne i koordynacja eventów, nagłośnienie czy możliwość wyświetlania filmów w pojazdach firmy, organizacja noclegów, cateringu, prywatnej ochrony, przewóz specjalistycznego bagażu, a nawet możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej z pojazdem – to wszystko potrafi zorganizować zespół fachowców z tej firmy.

Flota AUTO COMFORT to nowoczesne autokary, autobusy, busy i mikrobusy, SUV-y, hummery, limuzyny, a nawet pojazdy zabytkowe lub sportowe na życzenie klientów. Nie tylko flota firmy jest stale rozwijana, ale kompetencje i umiejętności sztabu ludzi z firmy, by proponować kolejne usługi dodatkowe dla pasażerów i realizować indywidualne oczekiwania.

Przewoz osob Gdynia AutoComfort

DOBRUCKI

Ten przewoźnik z Gdyni znany jest na terenie całego Trójmiasta, a nawet Pomorza. Firma specjalizuje się w przewozie osób do celów takich jak śluby, wyjazdy służbowe, święta, imprezy okolicznościowe, nocne wypady, transport VIP, przewozy pasażerskie – wszelako pojęty transport dla od 8 do 67 osób. Przewoźnik organizuje nie tylko przejazdy, ale też na przykład zwiedzanie podczas podróży przez atrakcyjne Trójmiasto. Dobrucki posiada licencje na przejazdy na terenie całego kraju.

BUS24.PL

Przewoźnik z Gdyni BUS24.PL to wyspecjalizowana w transporcie dużych grup firma działająca i w kraju, i za granicą. To z pewnością wyróżnia tę firmę. W swojej ofercie ma ona także transport VIP z odpowiednio przeszkolonymi kierowcami. Firma bazuje na flocie prestiżowych marek, tj. Mercedes-Benz, a to co ją wyróżnia to choćby posiadanie w swej ofercie…przyczepek bagażowych.

ADAMBUS

Ten przewoźnik może konkurować na rynku z najbardziej rozwiniętymi firmami, bo i w swojej ofercie posiada pewne usługi dodatkowe. Warto zacząć jednak od oferty podstawowej, czyli przewozu osób – od 8 do 50 pasażerów: indywidualnych, grup szkolnych, wycieczek, przewóz dla firm, delegacje rządowe, transport dla biznesu, obsługa imprez okolicznościowych. Wszystkie pojazdy firmy spełniają normy ekologiczne, posiadają klimatyzację, DVD system,mikrofon dla przewodników pilotów wycieczek.

Plusem jest choćby usługa dodatkowa w postacie pomocy w zakupie biletów lotniczych, biletów wstępów, kalkulacja kosztów podróży czy wycena opłat za autostrady, tunele, mosty itp.

GDYBUS

GDYBUS to gdyńska firma transportowa z ponad 10-letnim stażem specjalizująca się w wynajmie busów krótko- i długoterminowym. Nowa flota dostosowana jest jednak do przewozu maksymalnie kilkunastu osób w jednym pojeździe. Przewóz osób jest realizowany na terenie całego kraju.

W przypadku tej firmy nie możemy liczyć na choćby transport VIP limuzynami czy inne dodatkowe usługi, ale to co wyróżnia przewoźnika to możliwość organizacji transportu dla osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich.

Podsumowanie – transport w Gdyni

Większość firm transportowych w Gdyni świadczy usługi na terenie całego Trójmiasta, kraju, a nawet poza jego granicami, co jest wyraźnym atutem. Nie da się też ukryć, że flota pojazdów jest bardzo imponująca w przypadku każdej firmy – konkurencja na rynku sprawia, że przewoźnicy w tym zakresie mocno inwestują i wzbogacają ofertę. Można jedynie przyczepić się do usług dodatkowych. Niestety, nie wszystkie firmy z Gdyni mają zespół fachowców zdolnych spełnić wygórowane wymagania pasażerów. Na tym tle wyróżnia się AUTO COMFORT, który występuje w rankingu nie tylko w roli przewoźnika osób czy organizatora transportu VIP, ale także jest w stanie świadczyć usługi concierge, profesjonalnej fotografii, organizatora i wsparcia logistycznego eventów, czy też w ramach usług transportowych zapewnia takie dodatki jak catering, organizację noclegów czy prywatną ochronę dla pasażerów i wiele, wiele innych.