Młode Stanisławie od Necon Deweloper – zamieszkaj blisko Tczewa i Trójmiasta

Nowe mieszkania blisko Tczewa 5

Masz już dość miejskiej dżungli? Warkot silników samochodów, krzyki przechodniów i wszechobecny zapach spalin potrafią zmęczyć. Jednocześnie bardzo trudno zrezygnować z komfortu, który związany jest z aglomeracją. Bliskość szkoły, miejsca pracy, restauracji i centrum handlowego potrafią uzależnić. Osobom, które chcą uciec z miasta, ale nie rezygnować z jego atutów, przychodzi z pomocą Necon Deweloper. Stworzone przez firmę osiedle Młode Stanisławie jest wymarzonym miejscem na przeprowadzkę.

Osiedle Młode Stanisławie zlokalizowane jest 30 minut od Gdańska i jedynie 3 minuty od Tczewa. Tuż obok znajdują się przystanek autobusowy, który umożliwia transport do Tczewa i wjazd na autostradę umożliwiający sprawną jazdę do Trójmiasta. Wielbiciele rowerów oraz hulajnóg mogą skorzystać z niedawno wybudowanej ścieżki.

Nowe mieszkania blisko Tczewa 2

Młode Stanisławie – nowe mieszkania blisko Tczewa

Nowe mieszkania blisko Tczewa od dewelopera Necon to wymarzona propozycja dla osób, które nie chcą rezygnować z miejskich udogodnień, jednak cenią sobie spokój wsi. Zmodernizowana okolica pozwala mieć pewność, że nowi mieszkańcy nie będą zmuszeni zrezygnować z dotychczasowego komfortu. Deweloper z Tczewa zapewnia, że Młode Stanisławie posiada dogodny dojazd do centrum handlowego Galeria Kociewska. W pobliżu planowane są także kolejne inwestycje, m.in. stworzenie pawilonów handlowych oraz dyskontów. Nieopodal znajdują się całodobowa stacja benzynowa oraz sklep spożywczy.

Necon deweloper Tczew Mlode Stanislawie 3

Młode Stanisławie to gwarancja zadowolenia. Okoliczne tereny sprawdzą się jako trasy spacerowe, biegowe oraz rowerowe. Długość samych szlaków turystycznych sięga tutaj 150 kilometrów. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także boisko, basen oraz centrum kultury.

Deweloper Tczew

„Młode Stanisławie” będzie składało się ze 144 mieszkań w 16 budynkach. W każdym z trzykondygnacyjnych budynków znajdzie się dziewięć mieszkań. Na parterze dostępne będą dwa mieszkania o powierzchni od 58 do 84 metrów kwadratowych, z ogrodami przydomowymi o powierzchni do 400 metrów kwadratowych. Kolejne cztery lokale umiejscowione zostały na piętrze, a trzy na poddaszu. Ich powierzchnia będzie wynosiła od 35,5 do 54,5 metra kwadratowego. Mieszkańcy otrzymają do dyspozycji balkon.

Kierowcy będą mogli skorzystać z hali garażowej oraz parkingu podziemnego. Młode Stanisławie będzie dostępne w pełnej odsłonie w grudniu 2022 roku.

Mlode Stanislawie Necon Deweloper

Necon Deweloper to uznana marka, gwarantująca prowadzenie działań na najwyższym poziomie. W ostatnim czasie firma realizowała inwestycje Osiedle Kasztanowe w Borkowie, a także Cztery Pory Roku na granicy Gdańska i Borkowa. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2016 roku. Jej pracownicy i specjaliści mogą pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży!

Dane kontaktowe: