Laguna Estetica. Operacje plastyczne bez lęku i troska o całe ciało

0
416
chirurgia plastyczna medycyna estetyczna Gdynia

W czasach, gdy dążenie do piękna i samoakceptacji stało się normą, a temat operacji plastycznych czy zabiegów upiększających przestał być tabu, wciąż jest grupa osób, które najzwyczajniej boją się ingerować w korektę swojego ciała. Lekarstwem na taki lęk może być jedynie gwarancja, że jesteśmy w najlepszych rękach specjalistów oraz dobre opinie o danej klinice. A taką jest Laguna Estetica z setkami zadowolonych klientów w swoich murach oraz latami doświadczenia w branży beauty. 

Dążenie do perfekcji i poprawy swojego wyglądu, by w pełni akceptować własną osobę przestało być negowane, wręcz przeciwnie. Jedno pozostaje niezmienne – swoje ciało warto „oddać” w takim zakresie jedynie profesjonalistom z dużym, specjalistycznym doświadczeniem. Wtedy efekt widoczny będzie nie tylko na ciele, ale zmienić się ma szanse nasze wnętrze, świadomość własnych zalet i pewność siebie.

Botox Laguna Estetica Gdynia medycyna estetyczna

Laguna Estetica – wizja i doświadczenie 

Klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica z siedzibą w Gdyni to miejsce, którego fundamenty tworzy zespół fachowców z pasją, zaangażowaniem i wieloletnim doświadczeniem z zakresu chirurgii plastycznej i kosmetologii. Przez lata w Trójmieście nie było miejsca, w którym bezpiecznie, fachowo i z poszanowaniem prywatności można było zaopiekować się swoim ciałem oraz duchem. 15 lat temu Laguna Estetica zaczęła rozwijać cały wachlarz działań medycznych, rozbudowując zaplecze techniczne i poszerzając stale kompetencje specjalistów, by z satysfakcją spełniać oczekiwania wymagających klientek i klientów. Do grona specjalistów należą przede wszystkim dr n. med. Karolina Kondej, dr Daria Dobaczewska, dr n. med. Anna Gołębiowska, dr Agnieszka Brzezicka, dr Grzegorz Śmigielski oraz dr Piotr Gołębiowski. To postacie znane i szanowane w polskiej branży medycyny estetycznej.

Botox medycyna estetyczna Laguna Estetica

Metamorfoza zdrowa i rozsądna w Laguna Estetica

Zdrowie i bezpieczeństwo to priorytety w funkcjonowaniu LE. Każda wizyta w klinice zawsze  zaczyna się od wywiadu z pacjentem. Poznanie indywidualnych potrzeb i szczegółowa konsultacja wyróżniają klinikę na tle innych w Trójmieście i nie tylko. Zakres proponowanych w Lagunie zabiegów jest szeroki – od drobnych zabiegów estetycznych, aż po operacje plastyczne pod okiem najlepszych. 

lagunamedical okulistyka

Chirurgia plastyczna – więcej niż zwykły skalpel

Od kilkunastu lat chirurgia plastyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi działalności kliniki Laguna Estetica, bo jest wymagająca i generująca wiele zmian, konieczności szkoleń i unowocześniania zaplecza kliniki. Przez lata specjaliści doszli do poziomu, który sami pacjenci nazywają „mistrzowskim”. Chirurdzy często wdrażają pionierskie metody operacyjne i opiekę pooperacyjną.

Przy pomocy skalpela, ale nie tylko – bo także mniej inwazyjnych metod – w klinice Laguna Estetica wykonywane są:

  • korekta piersi,
  • plastyka brzucha, 
  • lifting twarzy, 
  • przeszczepy tkanki tłuszczowej, 
  • korekcje drobnych części ciała (nos, uszy, powieki), 
  • zabiegi medyczne, takie jak operacje żylaków. 
Zabiegi na twarz Laguna Estetica Gdansk
Beauty skin care cosmetics and health concept. Closeup young woman face, girl removing facial peel off mask on gray. Peeling

W Laguna Estetica wykonasz też zabiegi, które oferują standardowe salony kosmetyczne, czyli modelowanie ust, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wygładzanie zmarszczek, peelingi. 

Opieka pooperacyjna 

Zaufania nie da się kupić. Pacjenci cenią sobie dyskrecję i opiekę, jakich doświadczają w murach kliniki. Ważna jest opieka pooperacyjna, która wpisana jest w standard po każdej operacji plastycznej. Żaden pacjent nie zostanie ani dopuszczony do zabiegu, ani nie opuści Laguna Estetica bez pakietu badań i szczegółowej rozmowy z chirurgami. Do każdej osoby cały zespół  podchodzi indywidualnie i nawet jeśli danej operacji czy zabiegu nie ma w ofercie kliniki, specjaliści są w stanie indywidualnie przyjrzeć się każdej sytuacji, oczekiwaniom i zaproponować niestandardowe metody upiększania czy leczenia.

Laguna medical chirurgia plastyczna

W parze z doświadczeniem całego personelu Laguna Estetica idą tu najnowsze osiągnięcia  technologii. Wszystkie urządzenia wykorzystywane w klinice w Gdyni są sterylne, serwisowane i ulepszane wraz z aktualizacjami na rynku światowej medycyny estetycznej.