Prestiżowy INDAI: Nowoczesne podejście do „deweloperki” z poszanowaniem tradycji

0
276
Indai deweloper w Trójmieście

Trójmiasto – bogaty historycznie obszar pełen perspektyw i mieszanki tradycji z nowoczesnością. Takie jest życie społeczne czy kulturalne, ale to również charakterystyka architektury aglomeracji. Klimatyczne lokalizacje pełne historycznej tożsamości, a przy tym prestiż, nowoczesność, wiele udogodnień – wiele osób marzy o takim miejscu do życia. Trójmiejski deweloper INDAI już jakiś czas temu obrał sobie za cel tworzenie projektów mieszkaniowych łączących właśnie te cechy i wszystko wskazuje na to, że taka filozofia doskonale się sprawdza.

Misja: Nowoczesność i kameralność

INDAI z siedzibą w Sopocie przy Alei Niepodległości 645b działa w branży nieruchomości z konkretną misją. Strategią firmy jest tworzenie nowoczesnych inwestycji, ale przy tym kameralnych i zlokalizowanych w atrakcyjnych dzielnicach Gdańska, Gdyni i Sopotu z historycznym duchem. Deweloper z Trójmiasta stawia na współpracę jedynie ze sprawdzonymi, profesjonalnymi projektantami i wykonawcami z doświadczeniem, a przykładem niech będą choćby niedawno oddane do użytku Kamienice H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu. W swoim portfolio INDAI stawia na posiadanie jedynie nieruchomości klasy premium. Ważne w filozofii dewelopera jest to, by projekty wpisywały się w charakter danej lokalizacji i uzupełniały jej pierwotny styl.

Deweloper Trójmiasto

Ważnym elementem towarzyszącym każdej inwestycji INDAI jest zieleń. Przemyślane rozwiązania stosowane przy tworzeniu nowych nasadzeń ograniczają negatywny wpływ czynników stresotwórczych w mieście, minimalizują hałas, obniżają temperaturę otoczenia, tworzą relaksujące zacienienia. Zieleń – zdaniem dewelopera – wpływa znacząco na zdrowie mieszkańców, tworzy unikatowy mikroklimat, pochłania zanieczyszczenia i poprawia stan gleby. To szczególnie ważne czynniki na terenach nadmorskich. Zastosowane nasadzenia przy Kamieniach H. Kołłątaja doskonale uzupełniły inwestycję, co świadczą pozytywne opinie mieszkańców.

– Kamienice mnie urzekły, ale nie sądziłam, że zakocham się w osiedlowej zieleni. Mieszkam blisko morza, ale czasami aż nie chce się wychodzić na plażę, bo relaks na ławce w pobliżu domu jest wszystkim, czego mi potrzeba – napisała na jednym z  forum mieszkaniowych lokatorka Kamienic. Oczywiście należy znów podkreślić, że i zieleń wpisuje się w charakter danej inwestycji, ale i całego otoczenia. Jest albo nowoczesna, albo nawiązuje do silnych tradycji w danej lokalizacji. 

Indai Deweloper Trójmiasto

INDAI – opinia dewelopera w Trójmieście

Każdy kto śledzi rozwój rynku nieruchomości w Trójmieście wie, że INDAI to marka znana w Gdyni, Gdańsku i Sopocie. W niedalekiej przyszłości deweloper zamierza silnie ugruntować swoją pozycję dzięki kolejnym prestiżowym inwestycjom. Wszystkie będą oscylować wokół mieszkań i apartamentów premium, zlokalizowane mają być w prestiżowych dzielnicach, wykończone w wysokim standardzie. Dlaczego taki trend ma zostać utrzymany? Takie jest zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym, co potwierdzają opinie osób już mieszkających w apartamentach INDAI, jak i tych robiących dopiero rozeznanie przed zakupem.

– Nie warto aż tak zaciskać pasa, bo inwestycja w nieruchomość i to dobrej jakości może być już na całe życie. Kamienice H. Kołłątaja były dobrym wyborem, a specjaliści w INDAI pomogli dobrze wybrać lokal i nie przepłacić – to opinia pana Roberta, który już zainwestował w swoje M.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 2

Pozycja dewelopera INDAI ugruntowała się w czasie pandemii COVID-19, kiedy to cała polska gospodarka i życie społeczne zostały zachwiane, natomiast inwestor nie zatrzymał swoich planów i śmiało, zdecydowanie i w wysokim standardzie realizował nowe wyzwania. Kamienice H. Kołłątaja zostały oddane do użytku zgodnie z harmonogramem, a nowe mieszkania już mają swoich zadowolonych lokatorów. Kilka apartamentów wciąż jest w ofercie, którą z chęcią i pełnym profesjonalizmem przedstawią specjaliści z INDAI zainteresowanym osobom.

Jak pracuje INDAI?

Deweloper ma nie tylko określoną strategię co do ulokowania swoich inwestycji czy ich stylu, ale także całego procesu przeprowadzania inwestycji. W skład zespołu wchodzą wyspecjalizowani w swoim fachu projektanci, menadżerowie z zakresu sprzedaży i marketingu, doświadczeni inżynierowie. Kluczem do sprawnego prowadzenia inwestycji jest dobra współpraca wszystkich podzespołów firmy. Proces tworzenia nowych projektów zaczyna się od poszukiwania i analizy potencjału działki, gromadzenia dokumentacji i budowy, a dalej już sprzedaży i obsługi inwestycji. 

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 1

Dobra współpraca wspomnianych specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo współpracy z INDAI, transparentność w kwestii kontroli inwestycji, respektowanie wszelkich przepisów prawnych. Najważniejsze bowiem jest, by klienci mieli przekonanie, że mieszkanie nabywają od sprawdzonego dewelopera, który porusza się w granicach prawa i dba o bezpieczeństwo lokatorów. 

Inwestycja premium to wykonawca premium 

Nie da się osiągnąć jakości premium i zrealizować wszystkich założonych najwyższych standardów, jeśli za daną inwestycję nie będzie odpowiadał wykonawca, który zna się na tworzeniu wysokiej klasy obiektów. Dlatego INDAI ma sprawdzonych partnerów budowlanych z bogatym doświadczeniem potwierdzonym konkretnymi zrealizowanymi inwestycjami. Wybierając Generalnego Wykonawcę do swoich projektów INDAI zwraca uwagę na jakość i terminowość, kontrolę organizacji placu budowy, przestrzeganie zasad BHP, a także sprawdza kwalifikacje i doświadczenie kadry zarządzającej budową, w tym również podwykonawców. Dlatego opinie o inwestycjach dewelopera są powyżej przeciętnej, a tylko na Google średnia oscyluje wokół noty 4,6 na 5.

– Wszystko profesjonalnie – pisze jeden z klientów.

– Wysoka jakość w przyzwoitej cenie, a to rzadko się zdarza. Z całym przekonaniem mogę polecić dewelopera, który zdecydowanie wyróżnia się w Trójmieście – to opinia innego zadowolonego lokatora.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 3

To jeszcze nie koniec!

Obecnie INDAI dysponuje jeszcze kilkoma mieszkaniami premium w Kamienicach H. Kołłątaja w Gdańsku Wrzeszczu. Oryginalna i wyjątkowa w skali całego Trójmiasta inwestycja powstała tu z końcem 2019 roku. To dwa kameralne budynki z nowoczesną halą garażową. Styl architektoniczny wpisał się wręcz popisowo w urbanistykę miejsca. Projekt powstał z poszanowaniem historycznego kontekstu Górnego Wrzeszcza i zabytkowego sąsiedztwa wiekowych kamienic. Kamienice H. Kołłątaja to w opinii specjalistów z zakresu architektury „dopełnienie zapomnianego fragmentu dzielnicy”. Jak twierdzi inwestor, obiekty nie tylko wyróżniły się oryginalnością, ale zwiększyły poziom bezpieczeństwa w najbliższym otoczeniu. Kieszonkowy ogród dopełnił jakości i innowacyjności projektu. Budowa była realizowana przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i procesów technicznych. 

INDAI zdecydowanie nie zamierza poprzestać na Kamienicach H. Kołłątaja czy wcześniejszej Willi H. Kołłątaja. Już trwają poszukiwania kolejnych gruntów pod inwestycje w Trójmieście. Firma koncentruje się znów na lokalizacjach unikalnych, nawiązujących do tradycji historycznej aglomeracji, ale jednocześnie wypatruje takich rejonów miasta, które są perspektywiczne i rozwojowe. Nabycie odpowiednich gruntów posłuży do realizacji kolejnych nietypowych, odważnych projektów.

Kamienice Hugo Kollataja Gdansk Wrzeszcz 5

Indai deweloper Trójmiasto – kontakt

Zobacz również:

Opinie o Trójmiejskim deweloperze INDAI