Polkont kontenery – postaw na współpracę z certyfikowanym zespołem specjalistów w tej branży

0
541
Sprzedaż i wynajem kontenerów

Potrzebujesz firmy zajmującej się sprzedażą i wynajmem kontenerów? Postaw na zespół, który zna się na tym jak mało kto. Postaw na Polkont – przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem z zakresu obsługi kontenerowej. 

Kontenery Polkont – najważniejsze informacje o firmie

Polkont to zespół specjalistów świadczących usługi w branży kontenerów. Działając we współpracy z CHS Containergroup firma obsługuje swoich klientów oferując sprzedaż i wynajem kontenerów oraz ich modyfikacje. Polkont rozwija się bardzo dynamicznie, wciąż realizując projekty zarówno z małymi firmami, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Do najbardziej rozpoznawalnych partnerów Polkont można zaliczyć: Budimex, Mostostal Warszawa, Michelin i Merkury. Duże zainteresowanie marką, liczne pozytywne opinie i certyfikaty uzyskane przez firmę przyczyniły się do otworzenia oddziałów na terytorium całej Polski, a także poza jej granicami – w Litwie, Czechach, na Łotwie i Ukrainie. 

Sprzedaż i wynajem kontenerów Polkont

W ofercie sprzedażowej Polkont znajdziesz zarówno nowe, jak i używane kontenery. Są to modele o różnym przeznaczeniu, wielkości i wyglądzie. Konkretnie, klienci Polkont mają do dyspozycji: kontenery magazynowe i ładunkowe, kontenery chłodnicze, komory mroźnicze i chłodnicze, kontenery modułowe, w tym zestawy kontenerowe i kontenery biurowe, socjalne i sanitarne, kontenery morskie, kontenery standardowe, kontenery budowlane, kontenery specjalistyczne, kontenery na targi i eventy oraz kontenery techniczne. Krótko mówiąc – wybór jest ogromny. Co więcej, oferta Polkont nie ogranicza się wyłącznie do sprzedaży i wynajmu kontenerów. Równie ważnymi działaniami, którymi zajmuje się firma są modyfikacje kontenerów. 

Modyfikacje kontenerów Polkont

Dzięki dużemu doświadczeniu w branży, Polkont rozszerzył swoją działalność także o modyfikacje kontenerów. Znając potrzeby swoich klientów, firma robi wszystko, aby ich produkty pasowały do wizji zleceniodawcy. W tym celu kontenery są zmieniane i modyfikowane na przeróżne sposoby. Niestandardowe projekty po latach stały się szczególną specjalnością Polkont, co przekłada się na przewagę na rynku dotyczącym obsługi kontenerowej.

Masz wątpliwości co do tego, czy firma poradzi sobie też z Twoim zleceniem? Skontaktuj się z Polkont, a konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania. Wszyscy są mile widziani jako partnerzy biznesowi firmy – zarówno indywidualni klienci, małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa.

Polkont kontakt

UL. STARY RYNEK 15-21, LOK. 3
85-105 BYDGOSZCZ

TEL +48 55 261 03 49
MOB +48 602 709 600
+48 664 788 061
E-MAIL: BIURO@POLKONT.PL

UL. GÓRKI 3A
82-500 KWIDZYN


Realizacje

aDSC06604 aIMG 4948 kopia IMG 2344 IMG 9392 Kontenery magazynowe sprzedaz 1

Kontenery magazynowe sprzedaz 2

Kontenery magazynowe sprzedaz 3 Kontenery magazynowe sprzedaz 4 Polkont kontenery sprzedaz i wynajem 4 Polkont sprzedaz kontenerow 1 Sprzedaz i wynajem kontenerow 1 Sprzedaz i wynajem kontenerow 2 Sprzedaz i wynajem kontenerow 3 Sprzedaz i wynajem kontenerow Polkont 1 Sprzedaz i wynajem kontenerow Polkont 2 Sprzedaz i wynajem kontenerow Polkont 3 Sprzedaz kontenerow Polkont 1 Wynajem kontenerow Polkont 1

Wynajem kontenerow Polkont 5

Wynajem kontenerow Polkont 6