Znajdź siebie, pokochaj siebie… Poznaj moc natury z Natural Flow

0
468
Szkolenia Access Bars

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że człowiek sam dla siebie jest jedyną osobą, z którą będzie do końca życia dzielił każdą emocję, przeżycie, radość i smutek, ból i euforię szczęścia. Poznanie siebie, akceptacja swojej osoby, nauczenie się życia z sobą w harmonii oraz osiągnięcie wewnętrznego spokoju są nie tylko zbawienne dla duszy, ale kluczowe, by i ciało człowieka było w dobrej formie i odporne na wiele chorób cywilizacyjnych.

Droga do poznania i pokochania siebie nie jest łatwa, ale jeśli to osiągniemy – doznamy pełni szczęścia, satysfakcji, spokoju i zdrowia. Z takiego założenia wyszła Maja Ławicka, która po latach pracy nad samą sobą, doświadczeniu w pracy z ludźmi, obserwacji i w końcu udoskonalania swoich umiejętności, dzieli się dziś wiedzą jak znaleźć siebie i żyć w zgodzie z tym, co komunikują nam dusza i ciało.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 5

Szczęście trzeba znaleźć w sobie

W centrum Natural Flow, założonym i prowadzonym przez pasjonatkę i promotorkę życia w zgodzie z naturą – Maję Ławicką, naprawdę można znaleźć szczęście. Ten, kto twierdzi, że szczęście w życiu albo się ma, albo nie – nie zna siły pracy nad sobą, potęgi umysłu i sztuki wsłuchiwania się w to, co mówi nam nasze ciało. Maja Ławicka, która wiele lat temu zaczęła własną podróż po ciele, dziś uczy innych jak słuchać swojego organizmu, rozpoznawać zastoje, miejsca kumulacji stresu, traum i emocji. Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym mówi założycielka Natural Flow. Sztukę szamanizmu i pracy z ludźmi studiowała u najlepszych. Specjalizuje się w pracy z ciałem stosując różne metody, m.in.:

  • terapię czaszkowo-krzyżową,
  • Access Bars®,
  • Access Energetic Facelift ®,

Kurs Access Bars Gdansk 1

oraz wiele innych procesów na ciało wywodzących się z Access Consciousness®. Metody pracy nad różnymi problemami proponuje też kobietom, które borykają się m.in. ze stresem, kompleksami na temat wyglądu, menopauzą, bólami menstruacyjnymi, nałogami czy burzą hormonalną w trakcie i po ciąży.

Access Bars® – energia dla ciała i umysłu

Sesje Access Bars® polecane przez Maję Ławicką opracowane są dla kobiet i mężczyzn, którym w biegu dnia codziennego brakuje energii i regeneracji. Regularne zabiegi polegające na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których kumulują się stres, punkty widzenia i osądy, powody frustracji, obawy i lęki, pozwalają osiągnąć poprawę samopoczucia, ale i lepszą koncentrację, zanik dolegliwości fizycznych, lepszy sen, spadek gonitwy myśli, wzrost chęci do działania, zwiększenie odporności i kondycji fizycznej i wiele, wiele innych korzyści, jakie opisują sami klienci. Access Bars® wspomaga też walkę z poważnymi schorzeniami jak ADD, ADHD, zespół Aspergera czy autyzm.

Szkolenia Access Bars

Zatrzymaj czas z Access Energetic Facelift®

Kto choć raz nie chciał zatrzymać upływu czasu, szczególnie patrząc w lustro? Nie ma to magicznego eliksiru, ale – jak przekonuje Maja Ławicka z Natural Flow – każdy sam może pracować nad tym, by swoje ciało utrzymać w najlepszej kondycji i uwolnić od czynników powodujących starzenie. Access Energetic Facelift® to proponowany proces i zabieg manualny w jednym, przywracający skórze jędrność, młodość i utracony blask. Szkolenie w Natural Flow obejmuje relaksujący masaż ciała, rozprężenie i rozluźnienie, naukę „czucia Siebie w Sobie” i akceptacji, osiągnięcie efektu bezinwazyjnego liftingu ciała.

Kurs Access Bars Gdansk 4

Natural Flow może być furtką do lepszego życia dla wszystkich, którzy – mówiąc najogólniej – stracili zapał i energię do zmagania z codziennymi troskami. Maja Ławicka specjalizuje się w tak zwanym „healthy aging”, czyli zdrowym starzeniu się, pracuje w Gdańsku, zapraszając do pracy indywidualnej. Każde ciało i każdy umysł wymaga jednostkowego podejścia, troski i opieki mentora.  Innowacyjne metody proponowane przez Natural Flow są całkowitą nowością i ciekawym sposobem na osiąganie efektów, jakie były do tej pory możliwe jedynie poprzez kosztowne połączenie wielu zabiegów medycznych, kosmetycznych, a także terapeutycznych. A wystarczy tylko i aż zacząć od spojrzenia w głąb siebie…

Natural Flow – kontakt

Tel.: 881-600-151
E-mail: maja@natural-flow.pl
Lokalizacja: Kazimierza Porębskiego 9, 80-180 Gdańsk