Innowacyjny sposób na redukcję tkanki tłuszczowej

0
834
redukcja tkanki tluszczowej gdansk babiana exilis
redukcja tkanki tluszczowej gdansk babiana exilis

Proces odchudzania na wakacje większość z nas ma już za sobą. Teraz rozpoczyna się chudnięcie do Sylwestra… Pół żartem pół serio – nadmiar tkanki tłuszczowej to problem wielu osób, którego ciężko się pozbyć. Odpowiednia dieta, ćwiczenia, kosmetyki nieraz nie wystarczają, ponieważ mamy np. nierównowagę hormonalną przez co trudno nam uzyskać pożądaną wagę. 

Jeśli wszystkie stosowane metody zawiodły, dobrym pomysłem może okazać się zabieg, który sprawi, że uzyskamy wymarzone kształty. Jednym z takich zabiegów jest Exilis Elite, który stanowi świetną alternatywę dla liposukcji.  Przewaga tego pierwszego to nieinwazyjność i nowoczesność.

Na czym dokładnie polega zabieg Exilis Elite?

Program łączy w sobie działanie prądu o wysokiej częstotliwości, ultradźwięków oraz chłodzenia. W efekcie kształt ciała zostaje skorygowany poprzez redukcję objętości i zwiększenie napięcia tkanki tłuszczowej. Dotychczas jest to najszybsza i najskuteczniejsza metoda terapii, która odchudza i poprawia jędrność skóry. Ważnym atutem jest także bezpieczeństwo zabiegu i bezbolesność – nie trzeba nawet stosować znieczulenia. Cały proces trwa ok. 40 minut, a rezultaty są widoczne natychmiast. Najlepsze wyniki można uzyskać decydując się na kilka – najczęściej 4 zabiegi wykonywane w odstępach od 5 do 10 dni.

Redukcja tkanki tłuszczowej Exilis – efekty zabiegu

Mimo, że zabieg jest nieinwazyjny, daje świetne rezultaty. Są to m.in.:

  • wyszczuplenie sylwetki,
  • remodelowanie wybranych partii ciała,
  • poprawa konturu ciała,
  • poprawa jędrności skóry,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • zwiększenie napięcia i gęstości skóry,
  • redukcja cellulitu,
  • redukcja rozstępów.

Co ważne – po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja. Można funkcjonować tak jak zawsze, nie rezygnując z codziennych aktywności.

Polecamy:

Ziołowa apteka internetowa