Złapałeś gumę? Poznaj firmę FastGum oferującą mobilne usługi naprawcze!

Mobilny serwis opon Gdańsk 2

Wypadki i usterki mają to do siebie, że zdarzają się w najmniej oczekiwanych i najmniej pożądanych momentach. Kiedy czekasz ponad rok na wizytę u  lekarza specjalisty, a w drodze łapiesz gumę i jest ryzyko, że nie zdążysz, starasz się znaleźć jak najlepsze wyjście z sytuacji.

Wulkanizacja fastgum 1 e1562310060494

Samodzielna wymiana koła? Wzywanie lawety? Zostawienie samochodu i wezwanie taksówki – to wszystko może zająć za dużo czasu. W takich chwilach najbardziej chciałbyś, żeby ktoś jak najszybciej wyręczył Cię w „naprawie” usterki i jak się okazuje jest to możliwe!

Wulkanizacja mobilna Gdynia

Z pomocą mogą nam przyjść firmy świadczące usługi mobilne. Szukając informacji w internecie, na hasło „wulkanizacja mobilna”, „wymiana opon” plus nazwa miasta w jakim przebywamy, wyświetli się nam z pewnością firma, z oferty której będziemy mogli skorzystać. Niekiedy lista firm może być dłuższa, dlatego warto być przezornym i wcześniej zrobić mały research, wpisując do telefonu numer kontaktowy do ekipy z najlepszymi opiniami.

Wulkanizacja 24h Sopot 3

Wypadki chodzą po ludziach, dlatego warto się w ten sposób zabezpieczyć i nie tracić czasu na nerwowe wertowanie Internetu na drodze. Osoby, które potrzebowałyby wsparcia w zakresie wulkanizacji mobilnej i wymiany opon w Trójmieście  i okolicznych miejscowościach, śmiało mogą skorzystać z usług firmy FastGum. Wg tutejszych klientów są to najlepsi fachowcy, a szybkość działania, punktualność oraz jakość wykonywanych usług, sprawia, że coraz więcej kierowców obdarza ich zaufaniem.

Mobilny serwis opon Gdynia

Mobilny serwis opon FastGum dostępny jest dla klientów 7 dni w tygodniu i zajmuje się serwisowaniem opon w samochodach osobowych, dostawczych, przemysłowych oraz ciężarowych.

Wulkanizacja 24h Sopot 2

Pracownicy dojeżdżają we wskazane miejsce w całym województwie pomorskim – obszar działalności obejmuje głównie Trójmiasto – Gdańsk, Gdynię, Sopot oraz takie miasta jak:

• Żukowo,
  • Kartuzy,
  • Rumia,
  • Reda,
  • Wejherowo,
  • Puck,
  • Władysławowo,
  • Jastrzębia góra,
  • Jurata,
  • Jastarnia,
  • Hel,
  • Tczew,
  • Malbork,
  • Elbląg,
  • Pruszcz Gdański,
  • Starogard Gdański,
  • Lębork,
  • Nowy dwór Gdański,
  • Kwidzyn,
  • Kościerzyna i wciąż się powiększa.

Wulkanizacja mobilna to nie tylko sezonowa wymiana opon, to również usuwanie awarii na drodze, co jest bardzo pomocne w sytuacjach kiedy zależy nam na czasie. Dzięki takim usługom nie musimy też wydawać wielkich pieniędzy na lawetę ani jechać „na kapciu” do najbliższego warsztatu.

Wulkanizacja mobilna Gdynia Sopot Gdańsk 2

Oferta FastGum to:

• Wymiana opon – kiedy nie chcesz czekać w kolejkach, złapałeś gumę w drodze do pracy, możesz śmiało zadzwonić i poprosić o fachowe wsparcie,
  • Usuwanie awarii – jeśli masz przebitą oponę, nie możesz odkręcić koła itp. ekipa FastGum przybędzie z pomocą,
  • Sprzedaż oponwulkanizacja mobilna FastGum to również możliwość zakupu dobrej jakości opon renomowanych marek – nowych i używanych. Pracownicy pomagają dobrać odpowiednie opony do danego modelu samochodu.

Jeśli mieszkasz w woj. pomorskim i lubisz być przygotowany na każdą ewentualność, zachęcamy do zapisania kontaktu do tej właśnie firmy. W razie potrzeby, na pewno nie zostaniesz na lodzie.

Dane kontaktowe:

E-mail: dawidfastgum@gmail.com