OXIMO – wycieraczki samochodowe do wszystkich modeli aut

0
470

Bezpieczeństwo i wygoda jazdy ściśle zależą od klarowności widoku na drodze. Właśnie dlatego tak istotne jest, aby dbać o odpowiednią widoczność. Jak to osiągnąć? Rozwiązanie jest proste – warto zaopatrzyć się w wycieraczki samochodowe najwyższej jakości. Dziś pod lupę bierzemy te od firmy OXIMO – sprawdź, dlaczego warto w nie zainwestować.

Po co właściwie wymieniać wycieraczki samochodowe?

Bezpieczeństwo i widoczność kierowcy są głównymi korzyściami płynącymi z regularnej wymiany wycieraczek samochodowych. Każdy z nas zetknął się z efektem uporczywego paska brudu, jaki pozostawiają zużyte wycieraczki na wysokości oczu. Jednak powody do ich wymiany sięgają dalej. Warto pamiętać o stanie szyby, ponieważ pod zużytymi wycieraczkami mogą zbierać się różne zanieczyszczenia, kamyki czy drobinki, które potencjalnie mogą uszkodzić szybę pojazdu. Warto zauważyć, że wymiana samej szyby generuje znacznie większe koszty. W niektórych krajach zaniedbane wycieraczki stanowią powód do nałożenia mandatu, co podkreśla ich istotność.

Producent wycieraczek OXIMO – rozwojowa firma dbająca o klienta

OXIMO, polski producent wycieraczek samochodowych, regularnie dostarcza swoje produkty na rynek hurtowy. Z ponad 14-letnim doświadczeniem, firma przeszła znaczącą przemianę, rozpoczynając jako lokalne przedsiębiorstwo w garażu, a obecnie stając się istotnym graczem na europejskim rynku akcesoriów motoryzacyjnych. Od początku swojej działalności OXIMO skoncentrowało się na promowaniu bezpieczeństwa drogowego, wspieraniu rozwoju branży motoryzacyjnej i aktywnym wsparciu sportów rajdowych. Produkty OXIMO, w tym wycieraczki samochodowe i różnorodne akcesoria, są dostępne w wielu polskich sklepach i u pośredników. Firma ta posiada rozbudowaną sieć dystrybutorów w całej Polsce, cieszących się uznaniem w branży motoryzacyjnej, co zwykle przekłada się na polecenia wycieraczek samochodowych OXIMO. 

Oferta wycieraczek OXIMO

Obszar działalności marki OXIMO jest dość obszerny i posiada wiele linii produkcyjnych. W szerokim asortymencie znajdziemy wycieraczki dedykowane do samochodów osobowych, obejmujące serię WU, WU12, WUH, WUS, WUSP, WA-MW, MT, WR, oraz WRA. Oprócz tego, producent dostarcza również wycieraczki przeznaczone do ciężarówek i klasycznych samochodów. To sprawia, że oferta OXIMO obejmuje m.in.:

A to tylko część produktów firmy.

Oferta wycieraczek samochodowych OXIMO obejmuje też wycieraczki szkieletowe w standardowych wersjach oraz modele wyposażone w spojlery i spryskiwacze. Dostępne są także wycieraczki bezszkieletowe, cechujące się doskonałym przyleganiem do szyby. Producent dostarcza również innowacyjne wycieraczki hybrydowe, wykorzystujące najnowsze technologie, oraz wycieraczki Multi-type, wieloadapterowe, oferujące aż 13 różnych typów wymiennych mocowań: U, A, B, B1, C, C1, C3, D, E, E1, F, K. To daje możliwość wyboru z wszystkich rodzajów i wersji wycieraczek na rynku.

Producent wycieraczek OXIMO – kontakt

Prowadzisz działalność w branży motoryzacyjnej? Jesteś właścicielem sklepu z akcesoriami do aut? Odezwij się do OXIMO, aby nawiązać współpracę i dołączyć do grona dystrybutorów wycieraczek samochodowych. Zadzwoń lub napisz, a producent przedstawi Ci warunki i możliwości kooperacji.