Siedlisko Bartek – wygodne domki letniskowe nad jeziorem

0
2209
domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek80

Kaszuby to jeden z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych regionów Polski. Zwłaszcza w sezonie letnim, turyści z kraju i zagranicy przyjeżdżają tu, aby wypocząć na łonie natury, aktywnie spędzić urlop i poznać ciekawą kulturę.

Aby wakacje były udane, warto zarezerwować   wygodny nocleg.  Jeśli zależy nam na intymności, zamiast hotelowego pokoju, czy miejsca w pensjonacie, lepiej sprawdzi się domek. W szerokiej ofercie Pojezierza Kaszubskiego, jedną z ciekawszych opcji jest Siedlisko Bartek.

Domki letniskowe Kłodno 

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek63 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek64 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek66 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek67 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek69 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek73

Turyści mają tu do wyboru  50 miejsc w domkach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z wygodną kuchnią i łazienką oraz TV.

Na terenie siedliska znajduje się świetlica, bilard, stół do ping – ponga, piłkarzyki, plac zabaw dla najmłodszych oraz altana grillowa.

Nad jeziorem  do dyspozycji gości jest pomost  i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Domki letniskowe na Kaszubach sprawdzą się jako miejsce na romantyczny weekend we dwoje, wakacje z dziećmi lub kilkudniowy wypad z przyjaciółmi.

Siedlisko Bartek oferuje noclegi dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup oraz dzieci i młodzieży na biwaki i kolonie.

Oprócz komfortowych warunków w samym ośrodku, atutem miejsca jest bez wątpienia jego lokalizacja.

Kłodno to świetna baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Można też skorzystać ze zorganizowanych wyjazdów autokarem.

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek74 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek75 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek76 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek78 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek79 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek81

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek82
jhdr

Domki letniskowe Kaszuby – atrakcje w pobliżu

Osoby, które lubią zwiedzać i aktywnie spędzać czas, z pewnością nie zaznają tu nudy,

Sulęczyno i okolice dają wiele możliwości na ciekawe spędzanie czasu wolnego. Można tu  plażować, chodzić na ryby, jeździć na rowerze i konno, korzystać z darów lasu – chodzić na grzyby i jagody.

Pobliskie jeziora zachęcają do pływania oraz uprawiania sportów wodnych  takich jak np. żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing.

Ci, którzy lubią poznawać historię regionu, mogą liczyć na  gospodarzy i ich opowieści o okolicach oraz lokalnych atrakcjach.

Wśród miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić, wymienić można m.in.:

  • Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kaszubskich,
  • Gród Gotów w Węsiorach,
  • Kościół z 1874 w Sulęczynie,
  • Dom Sybiraka w Szymbarku,
  • Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie,
  • Parowozownię  w Kościerzynie,
  • Park Edukacyjny Zoo – Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie,
  • Gołubieński Ogród Botaniczny w Kaszubskim Parku Narodowym,
  • Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie.

Kaszuby jako jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce, a Siedlisko Bartek  jest wprost stworzone do wypoczynku, regeneracji sił i aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

Bez względu na to czy potrzebujemy ciszy, aby w cieniu drzew czytać ulubione książki i cieszyć się  wyjątkowymi widokami, czy zależy nam na aktywnym urlopie – z pewnością znajdziemy tu coś dla siebie.

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek22 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek23 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek26 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek27 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek38 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek40 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek42 domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek49

Osoby zainteresowane, zachęcamy do kontaktu:

Domki letniskowe Siedlisko Bartek Sulęczyno

83-320 Sulęczyno
Tel: +48 601 933 366
E-mail: kontakt@siedlisko-klodno.pl