Siedlisko Bartek – wygodne domki letniskowe nad jeziorem

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek80

Kaszuby to jeden z najciekawszych i najchętniej odwiedzanych regionów Polski. Zwłaszcza w sezonie letnim, turyści z kraju i zagranicy przyjeżdżają tu, aby wypocząć na łonie natury, aktywnie spędzić urlop i poznać ciekawą kulturę.

Aby wakacje były udane, warto zarezerwować   wygodny nocleg.  Jeśli zależy nam na intymności, zamiast hotelowego pokoju, czy miejsca w pensjonacie, lepiej sprawdzi się domek. W szerokiej ofercie Pojezierza Kaszubskiego, jedną z ciekawszych opcji jest Siedlisko Bartek.

Domki letniskowe Kłodno

Turyści mają tu do wyboru  50 miejsc w domkach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z wygodną kuchnią i łazienką oraz TV.

Na terenie siedliska znajduje się świetlica, bilard, stół do ping – ponga, piłkarzyki, plac zabaw dla najmłodszych oraz altana grillowa.

Nad jeziorem  do dyspozycji gości jest pomost  i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Domki letniskowe na Kaszubach sprawdzą się jako miejsce na romantyczny weekend we dwoje, wakacje z dziećmi lub kilkudniowy wypad z przyjaciółmi.

Siedlisko Bartek oferuje noclegi dla osób indywidualnych, zorganizowanych grup oraz dzieci i młodzieży na biwaki i kolonie.

Oprócz komfortowych warunków w samym ośrodku, atutem miejsca jest bez wątpienia jego lokalizacja.

Kłodno to świetna baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Można też skorzystać ze zorganizowanych wyjazdów autokarem.

domki letniskowe kaszuby siedlisko bartek82
jhdr

Domki letniskowe Kaszuby – atrakcje w pobliżu

Osoby, które lubią zwiedzać i aktywnie spędzać czas, z pewnością nie zaznają tu nudy,

Sulęczyno i okolice dają wiele możliwości na ciekawe spędzanie czasu wolnego. Można tu  plażować, chodzić na ryby, jeździć na rowerze i konno, korzystać z darów lasu – chodzić na grzyby i jagody.

Pobliskie jeziora zachęcają do pływania oraz uprawiania sportów wodnych  takich jak np. żeglarstwo, kajakarstwo, windsurfing.

Ci, którzy lubią poznawać historię regionu, mogą liczyć na  gospodarzy i ich opowieści o okolicach oraz lokalnych atrakcjach.

Wśród miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić, wymienić można m.in.:

• Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kaszubskich,
  • Gród Gotów w Węsiorach,
  • Kościół z 1874 w Sulęczynie,
  • Dom Sybiraka w Szymbarku,
  • Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie,
  • Parowozownię  w Kościerzynie,
  • Park Edukacyjny Zoo – Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie,
  • Gołubieński Ogród Botaniczny w Kaszubskim Parku Narodowym,
  • Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie.

Kaszuby jako jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce, a Siedlisko Bartek  jest wprost stworzone do wypoczynku, regeneracji sił i aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

Bez względu na to czy potrzebujemy ciszy, aby w cieniu drzew czytać ulubione książki i cieszyć się  wyjątkowymi widokami, czy zależy nam na aktywnym urlopie – z pewnością znajdziemy tu coś dla siebie.

Osoby zainteresowane, zachęcamy do kontaktu:

Domki letniskowe Siedlisko Bartek Sulęczyno

83-320 Sulęczyno