Zestaw pościeli Camel – komplet pościeli, dzięki któremu się wyśpisz!

0
638
pościel camel welmax

Dobry sen zapewnia nam energię na wszystkie wyzwania, które czekają na nas w ciągu dnia. Jeśli kiedykolwiek wstałeś po nieprzespanej nocy, doskonale wiesz, jak trudno jest zorganizować po niej dalszą część dnia. Jesteśmy bardziej drażliwi, nerwowi oraz mamy coraz mniej energii. Remedium, czyli doskonałym lekarstwem na takie scenariusze, jest pościel Camel od Welmax!

Ekskluzywna kolekcja pościeli Camel

Zestaw Camel należy do kolekcji ekskluzywnej i została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Już po pierwszej nocy spędzonej z zestawem Camel, nasi klienci odczuwają ogromną różnicę. Wyobraź sobie, jak delikatny materiał pościeli błogo otula Twoje ciało, a wieczorny rytuał zasypiania niezauważalnie przechodzi w głęboki sen. Przez całą noc kołdra utrzymuje stałą temperaturę ciała, dlatego nawet przy najbardziej gorącym śnie, nie musisz martwić się o wilgoć i zbyt duże ciepło. Rano budzisz się rozpromieniony i czujesz, że napięcie z Twoich mięśni gdzieś zniknęło, jakby za sprawą magicznej różdżki. Przypominasz sobie, że poprzedniego wieczora po raz pierwszy wykorzystałeś pościel Camel i doskonale wiesz, że od teraz to Twój jedyny wybór. Właśnie tak może wyglądać Twój poranek! Wszystko dzięki idealnemu kompletowi pościeli, która otuli Cię do snu.

pościel camel welmax opinie 2

Wełna Camel – idealny wybór dla miłośników komfortu i luksusu

Wełna Camel to specjalny rodzaj wełny wielbłąda, która cechuje się prozdrowotnymi właściwościami. Potrafi pochłaniać i zatrzymuje wilgoć, co czyni ją higroskopową. Camele wykształciły tę zdolność, aby przetrwać w najbardziej gorących warunkach klimatycznych. Wełna była dla tych zwierząt najlepszym sposobem na utrzymanie ciepła zimą oraz wentylację ciała latem. Zainspirowani naturalnymi rozwiązaniami, przenieśliśmy to rozwiązanie do sypialni! Pościel Camel sprawdzi się wśród alergików i osób wysoko wrażliwych na kurz, roztocze i grzyby. Warstwa naturalnej lanoliny, którą pokryta jest wełna Camel, rozprawia się z wszystkimi zanieczyszczeniami i mikroorganizmami, które żyją w naszych domach. Zapewniamy, że u boku tej pościeli będziesz spać spokojnie!

opinie welmax pościel

Elegancki brąz i stonowana biel. Włoski wygląd pościeli Camel

Pościel Camel jest produkowana we Włoszech. Włoski design pościeli idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz oraz stonowanych sypialni, których domownicy cenią sobie klasyczny i gustowny wygląd pościeli. Pościel jest dwustronna, więc w razie zmiany koncepcji dekoratora ze stonowanej bieli, można odwrócić ją na elegancki brąz.

Kołdra i poduszka z wełny Camel, czyli zestaw idealny 

Wybierz rozmiar kołdry w zestawie pościeli Camel zgodnie ze swoimi preferencjami. W Welmax znajdziesz je dostępne w kilku rozmiarach:

  • Kołdra 140/200
  • Kołdra 160/200
  • Kołdra 180/200
  • Kołdra 200/200

pościel welmax opinie

Zainwestuj w swój dobry sen! Podaruj samemu sobie upominek, który wprawi Cię w odpowiedni nastrój na cały dzień. Po przespanej nocy z pościelą Camel poczujesz się jak po profesjonalnym masażu, napięcie emocjonalne i mięśniowe zmniejsza się, a Twój umysł lepiej regeneruje. Wybierz pościel Camel od Welmax i poczuj różnicę!

Zobacz również:

Welmax opinie

Oczyszczacz powietrza Cirrus Welmax pokazy opinie o produkcie