Welmax Multicoocker – prosty sposób na zdrowe i smaczne jedzenie

0
1242
Multicooker Welmax opinie

Jeśli przygotowujesz posiłki samodzielnie w domu, wiesz jak dużo czasu zajmuje skomponowanie zdrowych posiłków. Moda na zdrowe gotowanie jest jednym z najbardziej pożądanych trendów i mamy nadzieję, że Ty również jesteś świadomy, jak to, co jemy wpływa na funkcjonowanie naszego organizmu. Jesteśmy pełni nadziei, że z modnego trendu, zdrowe odżywanie będzie codziennością i niepodważalnym nawykiem. 

Multicooker Welmax opinie

Coraz częściej mówi się o tym, aby żywność nie była przetworzona i przygotowana ze świeżych składników. Owszem – gotowe produkty dostępne w supermarketach mogą być świetną alternatywą, gdy nie mamy czasu na przygotowanie posiłków, jednak większość w nich mają w swoich recepturach konserwanty, wzmacniacze smaku i inne ulepszacze, które mają sprawić, abyśmy sięgnęli po nie podczas kolejnych zakupów. Jak przygotować posiłki, które nie zajmą nam godzin spędzonych w kuchni, a które jednocześnie będą smaczne i zdrowe? Znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie w urządzeniu Multicooker od Welmax!

Wyzwanie podjęte: urządzenie, które skróci czas gotowania zdrowej żywności

Jako miłośnicy zdrowych rozwiązań, które towarzyszą nam w codziennym życiu, szukaliśmy sposobu, aby maksymalnie skrócić czas przygotowywania posiłków. Po długich poszukiwaniach dostępnych urządzeń kuchennych w Internecie, postawiliśmy sobie pytanie: Czy da się skrócić czas przygotowywania posiłków i równocześnie nie wpłynąć na wartości odżywcze składników? Wielu producentów oferowało skrócony czas pieczenia, czy smażenia… jednak do tego procesu niezbędne były olej. W tamtym momencie, w naszych głowach powstały wizje urządzenia, które będzie wykonane ze specjalnego materiału, do którego nie będą przywierały przygotowywane potrawy. Lubimy ambitne wyzwania, dlatego rozpoczęliśmy badania nad znalezieniem idealnych komponentów do urządzenia, którego misja była prosta – szybko i zdrowo ugotować smaczne posiłki. Tak kilka lat temu powstał Multicooker, bez którego tysiące Polaków nie wyobraża sobie kuchni i który dokłada cegiełkę do wcześniej wspomnianego trendu na dobrze zbilansowaną dietę.

Multicooker Welmax opinie

Poznajcie Multicooker, czyli urządzenie do zadań specjalnych!

Jeśli powiemy o Multicookerze, że jest to urządzenie do zadań specjalnych, nie miniemy się z prawdą. Zanim powiemy o nim więcej, zobacz parametry techniczne:

  • 5 litrów pojemności – pozwalają na ugotowanie posiłku dla całej rodziny.
  • Czujniki bezpieczeństwa – wzbogacony w kilka czujników bezpieczeństwa m.in. w specjalny system pomiaru temperatury, który zapobiega przypalaniu potraw oraz moduł odprowadzania pary.
  • Moc 900 W i napięcie 220-240 V – Multicooker potrzebuje mniej energii, niż podobne wielofunkcyjne urządzenia, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko czas.
  • Bezpieczna pokrywa z uchwytami – pozwala na bezpieczne gotowanie bez obawy o oparzenia gorącą parą.

Pozytywne opinie o Multicooker Welmax 

Multicooker Welmax opinie robot kuchenny

Jakie potrawy przygotujesz w urządzeniu Multicooker?

Multicooker jest szczególnie przydatny do przygotowania potraw na parze (warzyw, pieczywa, klusek, makaronu). Ma również funkcję duszenia potraw, z którą przygotujesz pyszne pieczenie i soczyste mięso. Sprawdza się również do smażenia bez dodatku tłuszczu, dzięki powłoce specjalnego materiału, potrawy nie przywierają do dna. Multicooker sprawdza się również do gotowania ryżu, zup oraz z powodzeniem można wykorzystać go do przygotowania deserów. Niedzielny trzydaniowy obiad gotowy będzie w czasie ograniczonym do minimum. Tyle korzyści w jednym urządzeniu!

Zapoznaj się z pełną ofertą produktów i udaj się na pokazy Welmax!

Welmax sklep internetowy

Sybilla 3 wyciskarka wolnoobrotowa Welmax