Oficjalne otwarcie powiększonego składu budowlanego BAT w Gdańsku Kokoszkach

Gdańsk kokoszki BAT PSB

Stali klienci oddziału BAT – zarówno wykonawcy jak i inwestorzy indywidualni, od lat podkreślają, że to solidny i sprawdzony dostawca materiałów budowlanych i remontowych. Nie wszyscy jednak wiedzą, że BAT to całkiem spora, nasza rodzima sieć marketów budowlanych zlokalizowanych na całym Pomorzu.

Firma istnieje na lokalnym rynku ponad 3 dekady i przez cały czas dynamicznie się rozwija. Klienci obecnie mogą korzystać z oferty aż 14 oddziałów sprzedających materiały budowlane renomowanych producentów.

Bat markety budowlane Gdańsk kokoszki

Największy punkt zlokalizowany jest w Gdańsku Kokoszkach. W ostatnim czasie przeszedł on wielką metamorfozę. Rozbudowano część handlową oraz postawiono nową wiatę z artykułami ogrodowymi.

Większa powierzchnia – szerszy asortyment

Działy takie jak hydraulika elektryka, BHP, technika mocowań, od zawsze były dostępne w punkcie BAT. Rozbudowany market w Kokoszkach pozwolił na znaczne poszerzenie oferty. W asortymencie znaleźć można obecnie nowe złączki hydrauliczne, pompy i sterowniki. Dział z elektryką wzbogacony został o nowoczesne  gniazda i włączniki, rozmaite akcesoria ledowe, a nawet atrap kamer. Nowością jest również cała seria damskiej odzieży BHP. Wygodne, odpowiednio skrojone do kobiecej sylwetki kurtki, koszulki, spodnie i polary, na pewno przydadzą się do prac ogrodniczych.

Składy budowlane Bat PSB Gdańsk

Nowa przestrzeń ogrodowa

Pod zadaszoną wiatą klienci znajdą szeroki asortyment ogrodniczy. W sklepie PROFI kupić można niezbędne narzędzia, kosiarki, podkaszarki, a także produkty takie jak nawozy i różne gatunki traw. Nie brakuje również kostki brukowej, ogrodzeń i desek kompozytowych.

Gdańsk Kokoszki Bat materiały budowlane

Wśród nowych produktów pojawiły się elementy drewniane – płotki, paliki czy podesty tarasowe nadające się do samodzielnego montażu.

Produkty do samodzielnego remontu

BAT to odpowiednie miejsce dla osób, które planują przeprowadzenie remontu na własną rękę. W ofercie nie brakuje narzędzi, mas czy gładzi. BAT w Kokoszkach to szeroki wybór farb najlepszych marek. Dzięki mieszalnikowi KABE, w krótkim czasie można przygotować tynki i farby w rozsądnej cenie. W wyborze pomagają profesjonalni doradcy.

Materiały budowlane BAT PSB Gdańsk

Odnawialne źródła energii

Fotowoltaika, pompy ciepła czy rekuperacja – w markecie BAT znajdziemy systemy umożliwiające oszczędne, komfortowe i ekologiczne eksploatowanie domu. W poszczególnych oddziałach można poprosić o indywidualną wycenę, aby przekonać się czy inwestycja jest opłacalna.

Otwarcie marketu BAT w Kokoszkach

4 czerwca BAT zaprasza na oficjalne otwarcie rozbudowanego oddziału w Kokoszkach. Z tej okazji przewidziano mnóstwo atrakcji dla klientów. Robiąc zakupy tego dnia można wygrać drona, iRobota, a nawet telewizor. Ponadto każdy klient, który zrobi zakupy za ponad 100 zł i zachowa paragon, dostanie w prezencie koszulkę. Z okazji otwarcia, masa produktów dostępna będzie w promocyjnych cenach, nie zabraknie też pysznego poczęstunku.