Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gdyni – poznaj osiedle Słoneczna Zatoka

0
2572
Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 15
Gdynia super miejsce do mieszkania nowe mieszkania witomino 15

Według najnowszych sondaży Gdynia to miasto najlepiej oceniane przez jej mieszkańców. Osoby, które zdecydowały się na życie w tej części trójmiejskiej metropolii, wykazują największe zadowolenie dotyczące niemal wszystkich aspektów – lokalnej infrastruktury, cen mieszkań, komunikacji, działania samorządu itp.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych mieszkańców Gdyni,  deweloperzy wykorzystują potencjał miasta, podejmując nowe, atrakcyjne inwestycje. Bliskość morza, otoczenie lasów, rozbudowana infrastruktura – wszystko to sprawia, że nowe osiedla cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

Jednym z takich miejsc jest inwestycja Słoneczna Zatoka – nowoczesny kompleks o wyjątkowej lokalizacji.

Jako że w ostatnim czasie panuje trend na unikanie ścisłego centrum miasta przy wyborze wymarzonego „M”, osoby poszukujące nieruchomości chętniej wybierają punkty na skraju „serca” Gdyni.

Nowe mieszkania Gdynia Witomino

Słoneczna Zatoka jest takim właśnie osiedlem. Otoczona lasami, z widokiem na morze – to idealne miejsce do zamieszkania. Ta nowoczesna inwestycja to łącznie 149 mieszkań – 1,2,3,4 pokojowych o metrażu od 29 do 64 m2.

Architektura 4 segmentowego kompleksu idealnie komponuje się z pięknym otoczeniem, co sprawia, że estetyka miejsca robi naprawdę niesamowite wrażenie.

Lokatorzy mają tu do dyspozycji 201 miejsc parkingowych, komórki lokatorskie, plac zabaw dla dzieci, pobliskie ścieżki rowerowe oraz osiedlowe stojaki na rowery z miejscami samoobsługowych stacji napraw.

Atutami tej lokalizacji są również:

sprawna komunikacja –  300 m do autobusu, 2,8 km do SKM-ki, 3 km do obwodnicy Trójmiasta, 3,8 km do Centrum Gdyni i 18 km do lotniska.

bliska odległość do placówek edukacyjnych: 550 m do Przedszkola nr 13, 1 km do Przedszkola nr 28, 350 m do Szkoły Podstawowej nr 35, 500 m do Zespołu Szkół nr 7, 800 m do Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zjednoczonej Europy, 4km do  Amerykańskiej szkoły Podstawowej,

duży wybór obiektów i terenów rekreacyjnych: 450 m terenów zielonych, 1 km do basenu, 2,5 km do stadionu, 5,6 km do plaży i morza,

szeroki wybór punktów handlowo- usługowych: 100 m do Centrum Rodzinnego Witawa, 350 m do Lidla, 3,2 km do Centrum Riviera.

obiekty kultury w zasięgu ręki: 3,2 km do kina Helios, 3,7 km do teatru Miejskiego, 4,6 km do teatru Muzycznego,

Słoneczna Zatoka to kolejne osiedle, które sprawia, że Gdynia nie ma sobie równych jeśli chodzi o warunki  życia. To idealne miejsce dla osób szukających kompromisu pomiędzy mieszkaniem w centrum lub na jego obrzeżach, ponieważ widzimy tu połączenie zalet obydwu rozwiązań.

Nowe mieszkania blisko Tczewa