Osiedle Kasztanowe – mieszkania dla wymagających od Necon Developer

Nowe mieszkania Gdańsk Necon deweloper 3

Wymarzone „M” w sercu miasta, a może na wsi? Sielski klimat czy nowoczesna infrastruktura? Sprawna komunikacja miejska, czy dobre warunki dla kierowców?

Kupując mieszkanie często stajemy przed trudnymi wyborami – szczególnie jeśli dwie osoby mają inne oczekiwania. W takich sytuacjach najlepiej wypracować kompromis, a jeśli wydaje Wam się, że jest to niemożliwe, powinniście koniecznie poznać ofertę Necon Deweloper – inwestora oferującego mieszkania w południowej części Gdańska.

Mieszkania Gdańsk południe Osiedle Kasztanowe Necon deweloper 4

Osiedle Kasztanowe – Nowe mieszkania Gdańsk Południe

Osiedle Kasztanowe – bo o nim mowa to propozycja dla wymagających. Trzy nowoczesne budynki znajdują się z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko trójmiejskiej i południowej obwodnicy, co zapewnia szybki i wygodny transport do centrum Gdańska.

Mieszkania Gdańsk Południe dla młodych rodzin Necon deweloper 2

Cały kompleks zlokalizowany jest w kameralnej, otoczonej zielenią okolicy, nie brakuje tu jednak rozwiniętej infrastruktury. Mieszkańcy mogą cieszyć się sielskim klimatem, a także korzystać z pobliskich sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych, terenów rekreacyjnych – co szczególnie docenią rodziny z dziećmi.

Kierowcy mają zapewniony wygodny transport dzięki bliskości wspomnianej już obwodnicy – południowej i trójmiejskiej. Osoby preferujące komunikację miejską mogą poruszać się autobusami linii 113, 175, 213.

Atrakcyjne mieszkania Gdańsk południe Necon deweloper 4

Osiedle Kasztanowe to łącznie 195 nowoczesnych mieszkań 2 – 5 pokojowych o powierzchni od 38 do 95 m2. Wyróżnia je najwyższy standard wykonania. Ponadto lokale na parterze połączone są z przestronnymi ogrodami, a te na piętrach posiadają  obszerne balkony i tarasy. Dzięki temu mieszkańcy mogą stworzyć swój własny azyl i wypoczywać na świeżym powietrzu.

Necon Deweloper Gdańsk Południe Borkowo

Udogodnieniem są również cichobieżne windy ułatwiające komunikacje między kondygnacjami, podziemne miejsca parkingowe, gdzie można bezpiecznie zostawić auto oraz komórki lokatorskie, do przechowywania rowerów i innych przedmiotów, których nie chcemy trzymać w mieszkaniu. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci i ławki w cieniu kasztanowców dla dorosłych, co zachęca do sąsiedzkiej integracji.

Deweloper Gdańsk Necon osiedle Kasztanowe

Niewątpliwym atutem są ceny mieszkań – bardzo konkurencyjne w porównaniu z innymi lokalizacjami w Gdańsku. Na stronie inwestycji skorzystać można z zakładki „oferta tygodnia”. Obecnie istnieje także możliwość zakupu mieszkania „pod klucz” za 50% ceny.

Necon deweloper Gdańsk Południe

Necon Developer to połączenie szerokiej wiedzy  i doświadczenia pracowników  z duchem nowoczesności.

Firma istnieje na rynku od 2016 roku, ale jej założyciele i zespół działają w branży budowlanej i w zakresie realizacji przedsięwzięć deweloperskich ponad 20 lat.

Osiedle Kasztanowe to prezentacja potencjału i możliwości firmy.  Naszym zdaniem jest to idealne miejsce dla osób szukających sensownych kompromisów i komfortowego miejsca do zamieszkania w rozsądnej cenie.

Dane kontaktowe :

E-mail: biuro@necon.com.pl