Nagroda branżowa i dobre opinie lokatorów. Oto w czym tkwi fenomen dewelopera INDAI w Gdańsku

Indai opinie

O ile dla każdego dewelopera najważniejsze są wygoda i zadowolenie lokatorów, o tyle uznanie w branży, szczególnie nieruchomości jest nie mniej cenionym osiągnięciem, do którego wielu wykonawców dąży. Gdański deweloper INDAI może pochwalić się nagrodą w konkursie organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, ale przede wszystkim ostatnimi realizacjami w rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Grzeszcz.

Gdańsk Wrzeszcz – tu tradycja łączy się z nowoczesnością

To właśnie w charakterystycznym, klimatycznym i bardzo perspektywicznym Wrzeszczu deweloper INDAI postanowił zrealizować jedne z najbardziej ambitnych i widowiskowych projekt w swojej karierze, którą buduje już od 1998 roku, współpracując z najlepszymi projektantami, inżynierami i budowlańcami w Trójmieście. Wrzeszcz to dzielnica Gdańska, w której nie brakuje pięknych i zadbanych kamienic, a wśród nich terenów zielonych, ale bliskość centrum powoduje, że mimo bardzo tradycyjnego klimatu i powiewu historii w powietrzu, pozostaje częścią nowoczesnego i tętniącego życiem miasta. Deweloper INDAI zrealizował tu dwie swoje flagowe inwestycje premium w Trójmieście: Kamienice H. Kołłątaja i Willę H. Kołłątaja.

Deweloper Indai Trójmiasto

Kamienice i Willa H. Kołłątaja – apartamenty dla koneserów

Obie inwestycje to przykład „podręcznikowego” połączenia istniejącej, historycznej architektury otoczenia z wizją nowoczesnych apartamentów pełnych klasy. Kamienice H. Kołłątaja oraz Willa H. Kołłątaja to wizjonerskie budynki, dla których inspiracją był tradycyjny klimat Wrzeszcza, a założeniem praktycznym stworzenie wysokiej jakości budynków mieszkalnych. Zastosowano wysokiej jakości materiały i techniki budowlane, precyzyjnie wykończono obiekty dbając o jakość stolarki drzwowej i okiennej, pokrycia dachowe czy detale na elewacji. Projektantom nie umknęło otoczenie, które tworząc park kieszonkowy wyznacza trendy w tworzeniu miejskich przestrzeni rekreacji na osiedlach.

Kamienice H. Kołłątaja to budynki niewysokie, ale zaprojektowane bardzo dynamiczne, o ciekawej prostej bryle, rozrzeźbione loggiami, z tarasami, minimalistycznymi detalami na elewacji, eleganckie, z pionowymi oknami w antracytowej oprawie. We wnętrzach są lobby, wszelkie udogodnienia, brak barier architektonicznych, są wspomniane kieszonkowe ogrody. Dwie kamienice to łącznie 46 apartamentów o metrażu od 25 do 88 metrów kwadratowych, w tym apartamenty klasy premium wykończone pod klucz.

Indai Deweloper trojmiasto

Willa H. Kołłątaja to klasa sama w sobie i przykład wzorcowej rewitalizacji zabytkowego budynku na praktyczne, unowocześnione lokale mieszkalne (71-172 m2) o niepowtarzalnym potencjale, pięknie doświetlone, dźwiękoszczelne, zdobione detalami inspirowanymi bogatą historią willi i oryginalnymi sztukateriami. Eleganckie wnętrza w stylu art-deco to gratka dla koneserów, którzy oczekują czegoś więcej niż bezdusznego, sztampowego mieszkania.

Uznanie kapituły konkursu „Budowa Roku”

Prestiżowy konkurs Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa w ubiegłym roku miał swoją 32. edycję, która okazała się wyjątkowa dla dewelopera INDAI. Właśnie za Kamienice H. Kołłątaja właściciele odebrali statuetkę w kategorii „obiekty mieszkaniowe i budynki o wartości do 20 mln zł”. Ta nagroda jest ważnym osiągnięciem na rynku budowlanym i deweloperskim, a kapituła wymagająca pod wieloma względami.

Opinie lokatorów najlepszą nagrodą dla Dewelopera Indai

Każdy deweloper przyzna jednak, że to opinie o deweloperze Indai bezpośrednio od lokatorów są najważniejszą nagrodą za ciężką pracę. Kamienice H. Kołłątaja mają to szczęście, że przypadły do gustu wielu wymagającym osobom. Jedną z pozytywnie ocenianych cen jest sama lokalizacja budynków.

Indai inwestycje premium Trojmiasto

„Szukałem ciekawego mieszkania we Wrzeszczu i Kamienice H. Kołłątaja od razu przykuły moją uwagę. Nie pomyliłem się i miałem nosa co do tego miejsca, bo świetna jest sama dzielnica jak i otoczenie budynków. Nie sądziłem, że można stworzyć taki mini-park przy kamienicach” – to opinia Piotra, jednego z lokatorów.

To, że deweloper zapewnia o najwyższej jakości wykończeniu wnętrz nie jest pustym frazesem. „Razem z mężem odwiedzamy dużo nowych mieszkań, bo wielu naszych znajomych ostatnio poszło „na swoje”. My wybraliśmy Kamienice H. Kołłątaja i widzimy znaczne różnice w wykończeniu i zastosowanych materiałach. Warto było! Dzisiaj to znajomi zazdroszczą nam, gdy zapraszamy ich do siebie i chwalą jakość wykończenia, nie mając takiej w swoich mieszkaniach” – to z kolei opinie Karoliny i Damiana, młodego małżeństwa.

Pozytywne opinie o Indai  lokatorów dotyczą też często uproszczonych formalności przy zakupie mieszkań oraz transparentności na etapie ustaleń. Nie umyka lokatorom również jakość obsługi na każdym etapie – od umawiania się na oglądanie mieszkań, aż po przekazanie kluczy.