Jedyny taki salon kosmetyczny w Sopocie. Neroli Clinic & Spa we włoskim stylu

0
480
Neroli Sopot SPA i klinika estetyczna

„Nowy rok – nowa ja” – jak często powtarzałaś sobie to hasło? Rok 2023 może być inny od poprzednich, bo wystarczy chwila, szybka decyzja i odpowiednie miejsce, by nabrać nowej energii, zadbać o siebie i z lepszymi wibracjami wejść w rozpoczęty właśnie rok.

Salon kosmetyczny – jaki wybrać?

Branża beauty bardzo się rozrasta i czasem trudno podjąć decyzję o tym jaki salon kosmetyczny spełni nasze oczekiwania. Warto zastanowić się co jest dla nas ważne. Może to być przede wszystkim zespół ekspertów w danym miejscu, czasem sugerujemy się opiniami w internecie, innym razem zwracamy uwagę na jakość kosmetyków i innych produktów wykorzystywanych przy zabiegach. Ważnym czynnikiem może być też cena usług, lokalizacja salonu kosmetycznego, a nawet jego wystrój i panująca atmosfera czy zapach. Każda z wymienionych cech jest ważna i ma prawo być decydująca, ale warto wziąć pod uwagę bezpieczeństwo i higienę salonu czy SPA, nade wszystko.

Salon kosmetyczny Sopot

Sopot – trójmiejska „stolica SPA” i salonów kosmetycznych

Sopot jako jeden z najpopularniejszych nadmorskich kurortów pełen jest hoteli, a co za tym idzie także salonów kosmetycznych i SPA. Wśród wielu godnych polecenia miejsc wyróżnia się Neroli Clinic & Spa. Dlaczego? To nietypowe miejsce łączące salon kosmetyczny ze SPA i kliniką medycyny estetycznej.

Co wyróżnia Neroli Clinic & Spa? Przede wszystkim zapach. Już sama nazwa nawiązuje do orzeźwiającej mieszanki aromatu kwiatu gorzkiej pomarańczy z cytrusową słodką nutą i tak też właśnie pachnie w całym salonie Neroli. Zapach ten korzenie swoje ma w Toskanii, Sewilli i Rzymie, a ubarwia w swojej „ojczyźnie” choćby wielkie domy mody.

Salon kosmetyczny Sopot
Salon kosmetyczny Sopot

Salon kosmetyczny to nie tylko miejsce, to ludzie

Wioletta Szlachta – założycielka Neroli Clinic & Spa podkreśla, że urok miejsca, w którym ludzie chcą się odprężyć i zapomnieć o troskach dnia codziennego to jedno, ale ważne jest dla niej, by zespół otaczający opieką klientów tworzyli prawdziwi pasjonaci i eksperci z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Nad jakością świadczonych zabiegów czuwają wykształceni i doświadczeni fachowcy, ale przede wszystkim praktycy dbający na co dzień o wymagających klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży beauty, 8-letnia praca na urządzeniach firmy Biotec oraz wykonywanie zabiegów polskim gwiazdom, m.in. Katarzynie Figurze, pozwala ciągle cieszyć się jakością w tworzeniu piękna – zapewnia założycielka Neroli Clinic & Spa, posiadaczka certyfikatu Najwyższej Jakości Usług przyznanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”.

Centrum odnowy biologicznej Sopot

Oferta Neroli – salon kosmetyczny, SPA, medycyna estetyczna

Sopockie Neroli holistycznie i bardzo indywidualnie podchodzi do każdego gościa w salonie.  W ofercie są jednak pewne określone zabiegi kosmetyczne, relaksacyjne masaże, ale i zabiegi w głębszych warstwach skóry.  Na liście propozycji znaleźć można:

  • Zabiegi relaksacyjne, czyli pakiet masaży i rytuałów dających całościowe odprężenie i wyciszenie, a wśródł najpopularniejszych są m.in. Rytuał Dotyk Złota & Bałtyku (peelingi: bursztynowy i maska perłowa). To typowe odzwierciedlenie sopockiego, nadmorskiego klimatu i relaksu.
  • Technologia laserowa to seria zabiegów z wykorzystaniem lasera do bezbolesnego usuwania owłosienia czy trądziku. To też sposób na zamknięcie naczynek czy odmładzanie skóry poprzez pobudzenie jej do naturalnej regeneracji.
  • ICOONE® Laser 2 jest technologią na dla osób szukających skutecznych sposobów leczenia skóry i jej przylegających, głębszych tkanek. Zabiegi pozwalają na likwidację cellulitu na dużej powierzchni ciała, usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, luźnej skóry, obrzęków limfatycznych, blizn, sztywności mięśni, zapaleń ścięgien czy wielu rodzajów objawów starzenia się skóry.
  • Laser X-Lase, zwany laserem nieablacyjnym to innowacyjna metoda odmładzania skóry. Bez nacięć czy ukłuć głowica CPL nagrzewa i obkurcza luźne włókna kolagenowe, dzięki czemu walczy z wiotczeniem skóry i jej poluźnieniem. Skóra staje się jędrna i elastyczna, a stosowane zabiegi na twarz podnoszą jej kontur oraz wygładzają i odmładzają cerę.

Salon kosmetyczny w Sopocie

Neroli Clinic&Spa to salon kosmetyczny cieszący się coraz lepszą opinią zadowolonych klientek i klientów. Ocena w popularnej aplikacji Booksy to już 4,9 i wciąż przybywa dobrych ocen. Najczęściej wskazywanymi pozytywnymi cechami są bezpieczeństwo i higiena, wyjątkowy klimat i atmosfera oraz wysoka kultura i fachowość zespołu ekspertów.

SPA w Sopocie

Salon kosmetyczny Neroli Clinic & SPA w Sopocie – kontakt

Zadzwoń +48 512 798 798