Rozpocznij nowy rok z nową energią. Znajdziesz ją w sobie dzięki Natural Flow

0
372
Szkolenie Access Bars Gdansk

Za moment większość z nam mimowolnie zacznie snuć plany i postanowienia na nowy rok. Pewnie nie obędzie się bez słynnego „wezmę się za siebie” w kontekście zdrowszego stylu życia. Wielu z nas bardzo szybko straci entuzjazm i energię, tak jak tracimy ją na codzień. Czy tak powinno być? Czy częsty spadek formy nie powinien budzić w nas niepokoju? Czas najwyższy na dobre zmienić podejście do życia, a w Gdańsku jest miejsce, w którym da się tego nauczyć.

Duże pokłady stresu, pęd życia i kompleksy hamują rozwój człowieka. Żyjemy w czasach, kiedy więcej czynników potrafi zdemotywować, niż na odwrót. Zapętlanie się w spiralę negatywnych myśli wyniszcza psychikę, ale – z czego często nie zdajemy sobie sprawy – bardzo źle wpływa na nasze samopoczucie, wygląd, zdrowie.

Szkolenia Access Bars 4

Jak odzyskać wewnętrzny spokój i dobrą kondycję?

Maja Ławicka z Gdańska, jak wielu z nas, i na swojej prywatnej drodze życiowej spotkała się z problemami cywilizacyjnymi: stresem, brakiem energii, wypaleniem zawodowym, kompleksami. Już kilkanaście lat temu wybrała się w drogę…do siebie. Zagłębiając się w temat medycyny niekonwencjonalnej i ogólnych metod pracy nad samoakceptacją, słuchaniem własnego ciała i psychologii człowieka, odnalazła nową energię i radość z życia, a przy tym dobre zdrowie. Dziś w swojej pracy dzieli się tymi tajnikami z innymi, którzy potrzebują „kopniaka” do życia. – Wystarczy delikatny lifting myśli, wygładzenie przekonań i resekcje ocen, które nagromadziłaś przez całe swoje życie wierząc, że są świętą prawdą na Twój temat – mówi Maja Ławicka, założycielka Natural Flow.

Maja Lesinska Natural Flow Gdansk 2

Zobacz również: Symfonia możliwości – Natural Flow

Natural Flow – mała oaza spokoju w wielkim mieście

Trójmiasto pokochało Natural Flow. Projekt Mai Lesińskiej spotkał się z dużym uznaniem, a wpłynęły na to zarówno charyzma założycielki i jej dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, ale i innowacyjne metody terapii indywidualnych i sesji Access Bars oraz Access Energetic Facelift, o których więcej za moment. Inicjatorka małej oazy spokoju Natural Flow do poszukiwania własnej życiowej drogi, lepszej formy, zadowalającego wyglądu i nowego komfortu życia zaprasza zarówno kobiety jak i mężczyzn, którzy:

 • odczuwają chroniczne zmęczenie,
 • przestali odczuwać radość i zadowolenie z życia,
 • zmagają się z wypaleniem zawodowym,
 • nie odnajdują pomocy w medycynie konwencjonalnej, np. lecząc przewlekły ból;
 • nie są usatysfakcjonowani pracą z psychoterapeutą,
 • borykają się z kompleksami,
 • w przypadku kobiet – dolegliwie odczuwają skutki menopauzy, boleśnie miesiączkują, mają problemy hormonalne.

Szkolenia Access Bars 13

Indywidualne podejście Mai Lesińskiej do każdej osoby sprawia, że wspólnie wyszukiwane są słabe punkty danego człowieka, a plan terapii, jej rodzaj i częstotliwość są dostosowane do potrzeb jednostki. – Prowadzę terapie dla ciała i umysłu, dbam o lepszą jakość życia tego fizycznego i emocjonalnego, wprowadzam do Waszego ciała i umysłu lekkość, radość i obfitość. Przeszłam długą drogę, by trafić DO SIEBIE, dziś towarzyszę na tej drodze innym – tak opisuje swoją działalność w Natural Flow sama Maja.

Oferta Natural Flow – poznaj możliwości na miarę swoich potrzeb

Maja Ławicka zgłębiając sztukę szamanizmu u najlepszych, ale także sięgając po wiedzę z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej i innych metod pracy z umysłem oraz ciałem człowieka, przygotowała kilka innowacyjnych propozycji dla osób szukających u niej wsparcia. Poniżej omówionych jest kilka, ale najważniejsze to fakt, że do każdej osoby w Natural Flow podchodzi się indywidualnie. Założycielka NF nie tylko pomaga indywidualnie swoim pacjentom, ale także szkoli terapeutów mając uprawnienia do wydawania międzynarodowych certyikatów.

Kurs Access Bars Gdansk 4

 • Access Bars® – to energetyczny zabieg, który działa na ciało i na umysł. Polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, w których skumulowany jest cały stres, czarne wizje, powody frustracji i depresji, strachy. Proces manualny daje poprawę samopoczucia, poprawia koncentrację, sprzyja zanikowi dolegliwości bólowych, wzmaga chęć do działania, polepsza jakość snu itp.
 • Access FACELIFT® jest uzupełnieniem i wsparciem dla wszystkich zabiegów kosmetycznych oraz może kilkukrotnie zwiększać ich działanie. Odżywcza seria zabiegów na twarz i całe ciało wzmaga energię młodości i odprężenia. Szybko widoczne efekty to m.in. odmłodzenie, zmniejszenie objawów starzenia i zmęczenia, wygładzenie i rozjaśnienie cery, również trądzikowej. Sesja Energetycznego Access FACELIFT® trwa ok 1,5 – 2 godziny. Zabieg wykonany 20 razy daje trwały efekt na lata.
 • Kobido to coś, co wielu nazywa „niechirurgicznym liftingiem twarzy”. Ten rodzaj masażu podbija cały świat, bo niezwykle szybko przynosi nie tylko odprężenie, ale przede wszystkim ukojenie dla spiętych ramion, mięśni twarzy, a nade wszystko zwalcza powracające migreny. Zauważalne efekty to także pobudzony metabolizm komórkowy, oczyszczenie skóry z toksyn, zniwelowanie napięcia w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy.
 • Access Body Process składa się z ponad 60 różnych procesów na ciało.
  W skład sesji wchodzi m.in. MTVSS (Molecular Terminal Valence Sloughing System), czyli jeden z najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiająco-regenerujących na ciało, korekta widzenia – to proces dla ciała pomocny w korygowaniu wzroku, a także sesja SOP Symfonii Możliwości, która jest absolutną nowością w Natural Flow. To nowa metoda poruszania się w polu energetycznym. Jest też sesja facylitująca, czyli podróż wgłąd świadomości.
 • Terapia czaszkowo-krzyżowa  wspiera i wzmacnia mechanizmy samoleczenia, może być stosowana niezależnie od wieku pacjenta.  Terapeuta w czasie zabiegu, wykonuje konkretne układy terapeutyczne, stosowane również i w innych podejściach osteopatycznych. Delikatny dotyk umożliwia rozluźnienie tkanek miękkich i kostnych w obrębie układu czaszkowo-krzyżowego (czaszki, kręgosłupa i kości krzyżowej).  Pacjenci dzięki tej metodzie odnajdują ukojenie przy bólach migrenowych, bólach niewiadomego pochodzenia, skoliozach, wadach postawy, u dzieci w przypadku autyzmu, nadpobudliwości, nocnym moczeniu czy traumach lub alergiach.

Kurs Access Bars Gdansk 2

Nie ma czegoś takiego jak „dobry moment” na zmianę jakości swojego życia. Jest tu i teraz, a Maja Ławicka z całym wachlarzem swojej wiedzy, doświadczenia i otwartości na problemy drugiego człowieka jest odpowiednią osobą, która w każdej chwili potrafi wziąć za rękę i poprowadzić przez drogę do samoakceptacji, zrozumienia, dobrego samopoczucia i zdrowia. Być może początek roku 2023 jest najlepszą chwilą na podjęcie ważnych decyzji – o walce o siebie.