Maski antysmogowe dla alergików – wypróbuj produkty polskiej firmy BROYX

0
972
maska antysmogowa Broyx Polska

Wiosna to czas kiedy problem smogu nieco się zmniejsza, ponieważ kończy się sezon grzewczy, a wraz z nim palenie w piecach i kominkach niedozwolonymi odpadami.Niestety nie każdy może odetchnąć wtedy pełną piersią, ponieważ rozpoczyna się czas pylenia, co jest zmorą dla alergików.

Osoby, które zmagają się z uczuleniem na pyłki traw i innych roślin, dla zapewnienia sobie komfortu w tych trudnych miesiącach powinny wypróbować maski antyalergiczne. Oczywiście maska masce nierówna, dlatego warto wybierać wśród produktów certyfikowanych, a takie oferuje nasza rodzima, sprawdzona marka BROYX.

Czarna maska antysmogowa Broyx Polska

BROYX Polska to firma, którą stworzyli miłośnicy sportu i aktywnego stylu życia. Ich oferta to produkty przeznaczone m.in. do uprawiania sportów rekreacyjnych w przestrzeni miejskiej. Znajdziemy tu np.  łyżwy, rolki i wrotki, hulajnogi, deskorolki  oraz maski antysmogowe i antyalegriczne.

Marka BROYX to połączenie wiedzy profesjonalistów oraz innowacyjnych  rozwiązań dla amatorów różnych dyscyplin sportowych. W kwestii ochrony antysmogowej i antyalergicznej firma może poszczycić się sprzedażą certyfikowanych masek sportowych najwyższej jakości.

Maska antysmogowa Broyx maseczki antyalergiczne

Kupimy tu 2 nowoczesne modele masek filtrujących. Są to:

– Maska antysmogowa BROYX ALFA   z ażurowej włókniny poliestrowej. Zapewnia  maksymalną paroprzepuszczalność i odprowadzenie potu na zewnątrz ( idealna na ciepłe dni),

– Maska antysmogowa BROYX DELTA  z neoprenu chroniącego przed chłodem. Posiada też stabilizujące mocowanie wokół uszu ( odpowiednia na jesień i zimę).

Maska antysmogowa Broyx Alfa

Obydwie maski chronią przed:

– pyłami PM10, PM2.5, PM0.3 i mniejszymi,

– aerozolami,

– smogiem,

– alergenami wziewnymi,

– benzopirenem.

Ich skuteczność gwarantuje czterowarstwowy, wymienny filtr z warstwą węgla aktywnego i włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5%.

BROYX Polska to marka, której produkty przeszły odpowiednie badania. Proces certyfikacji został przeprowadzony w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce tj. Centralnym Instytucie Ochrony Pracy (CIOP) w Łodzi. Dzięki temu kupując maskę mamy gwarancję jej skuteczności i bezpieczeństwa użytkowania.

Maska antysmogowa Broyx Polska

Osoby, które potrzebują solidnej maski filtrującej chroniącej przed smogiem i alergenami, zachęcamy do zapoznania się z marką BROYX i jej szczegółową ofertą.