Elastyczne sznurowadła – pomysł na wielkanocny prezent dla biegacza

0
851
Sznurówki sylikonowe Hickies

Jako że do Wielkanocy zostało niewiele czasu, najwyższa pora pomyśleć o świątecznych prezentach. Jeśli masz wśród swoich bliskich biegacza, podaruj mu sznurowadła elastyczne. To więcej niż tylko nietuzinkowy gadżet – to gwarancja zupełnie nowej jakości treningu.

Trafiony upominek powinien być jednocześnie estetyczny i praktyczny, oryginalny, ale niezbyt drogi, a przede wszystkim: zgodny z gustem i potrzebami obdarowanego. Takie są elastyczne sznurówki dla biegaczy. Osoba, której je sprezentujesz, nie tylko wyróżni się ciekawym dodatkiem do sportowej stylizacji, ale przede wszystkim odczuje znacznie większy komfort biegania. Ty pokażesz zaś, poprzez ten drobny upominek, jak bardzo dbasz o jej bezpieczeństwo i dobre samopoczucie podczas treningu.

Sznurówki sylikonowe Hickies
Sznurowadła Hickies sylikonowe sznurówki

Sznurowadła elastyczne – idealny prezent na Wielkanoc

Wielkanoc jest szczególnie dobrą okazją, aby podarować amatorowi sportu sznurówki silikonowe. Po pierwsze, w tradycję tego święta są wpisane raczej drobne podarunki niż obfite prezenty. Po drugie, sznurowadła można od razu wykorzystać w praktyce. Nic tak nie zachęca bowiem do treningu na świeżym powietrzu, jak wiosenna pora, słońce i rosnące temperatury. W tym czasie wiele osób wraca do biegania po zimowej przerwie lub ćwiczeniach na bieżni. Prezent w postaci nowatorskich sznurówek dla biegaczy dodatkowo zmotywuje do podjęcia regularnej aktywności fizycznej.

Sznurowadła elastyczne gwarantują także bezpieczeństwo, o które każdy biegacz powinien zadbać szczególnie w okresie wiosennym. To wtedy, z powodu zmiany podłoża i intensywności ruchu, rośnie ryzyko kontuzji. Sznurówki fitness sprawiają, że but stabilnie przylega do stopy przez cały trening. Pomaga to zapobiec na przykład skręceniu kostki lub urazowi spowodowanemu zbyt mocno związanym obuwiem.

Sznurówki dla biegaczy Hickies
Sznurowadła dla biegaczy Hickies

Niezbędnik biegacza: elastyczne sznurowadła

Sznurówki silikonowe są zatem niezbędnym, choć często lekceważonym elementem wyposażenia biegacza. Osoby regularnie uprawiające sport dbają przede wszystkim o zakup wysokiej jakości odzieży sportowej, wygodnego obuwia, odpowiednich skarpet i narzędzi do pomiaru wyników treningu. Rzadko przywiązują natomiast wagę do sznurowadeł. Te podarowane na Wielkanoc w innowacyjnej odsłonie tym bardziej pozytywnie ich zaskoczą.

Dopóki na rynku brakowało atrakcyjnej alternatywy dla klasycznego modelu sznurówek, wielu sportowców nie zdawało sobie nawet sprawy, jak obniżają one wygodę treningu. Dopiero gdy firma Hickies opatentowała elastyczne sznurowadła, setki tysięcy biegaczy na całym świecie przekonały się, że drobny, pozornie nieistotny element może pozytywnie wpłynąć na jakość codziennej aktywności fizycznej.

Elastyczne sznurowadła Hickies

Sznurówki silikonowe – rewolucyjne rozwiązanie dla biegaczy

W czym tkwi fenomen elastycznych sznurowadeł Hickies? Niwelują one wady tradycyjnych sznurówek, uniemożliwiające efektywny i bezpieczny trening. Nie przecierają się, nie tracą na sile w miarę aktywności, nie rozwiązują się. But przez cały czas z jednakowym naciskiem przylega do stopy. Dzięki temu biegacz czuje się pewniej, swobodniej i osiąga lepsze wyniki. Ten efekt udaje się uzyskać za sprawą elastycznego materiału oraz nowatorskiego projektu sznurowadeł. To kolorowe, silikonowe paski, które pojedynczo łączą pary oczek w obuwiu. Pośrodku każdego z nich znajduje się zatrzask. Wystarczy zapiąć go raz, a później na zawsze zapomnieć o plączących się sznurkach wokół kostek i luźnych butach podczas joggingu.

Elastyczne sznurowadła – mała rzecz, duża zmiana

Elastyczne sznurówki fitness raz przetestowane powinny znaleźć swoje stałe miejsce w wyposażeniu sportowca. I to nie tylko ze względu na większą wygodę. Dla biegaczy w typie gadżeciarzy są one techniczną nowinką, niezbędną do tego, aby być na czasie. Natomiast tym, którzy przywiązują wagę do modnego wizerunku, sznurowadła elastyczne nadają niepowtarzalny styl. Tak jeden, nieduży wynalazek zupełnie odmienia codzienny trening. Kupując bliskiemu biegaczowi sznurówki silikonowe, możesz zatem liczyć na to, że na długo zagoszczą one w jego sportowym niezbędniku.

Sznurówki dla biegaczy Hickies
Sznurówki dla biegaczy elastyczne sznurówki Hickies