Gościniec Witomino – wyjątkowy pensjonat na wypad biznesowy i rodzinny urlop

pensjonat gdynia gosciniec witomino 5

Według najnowszych danych, Gdynia to miasto, w którym spotkamy najszczęśliwszych mieszkańców w naszym kraju. Znajdujący się tu Gościniec Witomino idealnie wpisuje się w nadmorski, ale jednak kameralny klimat, dzięki któremu każdy poczuje się tu jak w domu. Świetna lokalizacja, komfortowe miejsca noclegowe, smaczne śniadania i miła atmosfera – wszystko to zachęca do przyjazdu gości – zarówno tych, którzy chcą spędzić rodzinne wakacje jak i odbyć służbową podróż.

pensjonat gdynia noclegi parking

Każdego roku Gdynię odwiedza  ponad 2 mln. osób. Przyciąga ich oczywiście nasze morze, szerokie, piaszczyste plaże i nowoczesność miasta, które oferuje mnóstwo atrakcji. Oprócz osób odwiedzających Gdynię czysto turystycznie, pojawia się coraz więcej gości przyjeżdżających tu w celach biznesowych. Nadmorski klimat i piękno przyrody łączą się tutaj bowiem z nowoczesną biurową architekturą.

Obiekty, z których chętnie korzystają naukowcy i przedsiębiorcy to m.in.:  Pomorski Park Naukowo Technologiczny.  Ponad to,  w  Gdyni znajdziemy  wiele innych miejsc tworzących przestrzeń do rozwoju, gdzie swoje  biznesowe wizje realizują nowocześni przedsiębiorcy.

Osoby podróżujące do Gdyni służbowo podkreślają, że cenią miasto za równowagę pomiędzy strefą relaksu i pracy. Przestrzeń do wypoczynku tworzy tu bogate zaplecze gastronomiczne i kulturalne. Odwiedzający mogą odwiedzić tutejsze teatry, galerie, kluby i wykwintne restauracje. Wielkim atutem jest także natura – nie tylko Bałtyk, ale również zielone lasy.

Gdynia jest bardzo dobrze skomunikowana – można szybko przemieścić się do rozrywkowego Sopotu i historycznego centrum Gdańska, gdzie także ciekawie spędzimy czas.

Noclegi w Gdyni dla biznesmenów – miejsce pracy i wypoczynku

Gościniec Witomino idealnie odzwierciedla równowagę miasta pomiędzy relaksem a życiem zawodowym. Goście mają tu do dyspozycji komfortowe noclegi w Gdyni ze śniadaniempokojach 1, 2 i 3 osobowych. Obiekt oferuje także duże biurka i darmowy dostęp do internetu. Takie warunki pozwalają w ciszy i spokoju przygotować się do publicznego wystąpienia, prezentacji czy ważnej rozmowy.

Przed pracą goście mogą zjeść pyszne śniadanie przygotowane w formie szwedzkiego stołu, a po dniu pełnym obowiązków – udać się na zasłużony wypoczynek. Oglądanie telewizji, relaks w ogrodzie, zwiedzanie miasta – każdy może wybrać odpowiednią dla siebie formę wypoczynku.

Pensjonat w Gdyni z zapleczem konferencyjnym

Idealne warunki dla biznesu Gościniec Witomino oferuje dzięki możliwości wymiany myśli w kameralnym gronie.  Wyjątkowe otoczenie obiektu, spokój, cisza i wygodna przestrzeń dwóch sal konferencyjnych tworzą najlepsze warunki do pracy. Zależnie od potrzeb mogą służyć one do organizacji małych konferencji do 45 osób, szkoleń  dla pracowników, warsztatów branżowych albo bankietów biznesowych. Wszystkie wydarzenia uwzględniają także czas na przerwę i integrację przy kawie, drobnym poczęstunku, lunchu czy obiedzie. Doświadczona kadra pracowników dba aby wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Pensjonat blisko obwodnicy – wygodna lokalizacja dla każdego

Niewątpliwą zaletą Gościńca Witomino jest jego położenie – w bliskiej odległości głównych węzłów komunikacyjnych, 10 minut autem od dworca PKP Gdynia Głowna, kwadrans od lotniska w Gdańsku Rębiechowie.

Lokalizacja przy obwodnicy daje również możliwość szybkiego dojazdu podróżującym samochodem z trójmiasta i innych miast w kraju. Na obwodnicę szybko dostaniemy się z autostrady A1 oraz dróg szybkiego ruchu: S7 i S6.  Stąd  jest już bardzo blisko do pensjonatu, który zapewnia swoim gościom komfortowe noclegi i miejsca na bezpłatnym parkingu.

Pensjonat w Gdyni ze śniadaniem – świetny pomysł na urlop

Przyjazną atmosferę Gościńca Witomino tworzy nie tylko lokalizacja ale i pracownicy. Dzięki życzliwej obsłudze, każdy może poczuć się tu jak w domu. Kameralny klimat gwarantuje 9 pokoi – 1, 2 i 3 osobowych oraz dwupokojowe apartamenty. Pokoje 3 osobowe oraz przestronne apartamenty dla 4 osób, zaplanowano głównie dla rodzin potrzebujących wygody i  tanich noclegów w Gdyni ze śniadaniem oraz bezpłatnym parkingiem. W apartamentach mamy do dyspozycji wygodną sypialnię i salon, gdzie po dniu pracy można spokojnie wypocząć. Energii do pracy i poznawania Gdyni dodaje pożywne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Co ważne – wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Pensjonat w Gdyni – najciekawsze atrakcje w okolicy

Gdynia to miasto, w którym z pewnością nie zaznamy nudy. Warto przyjechać tu samochodem, co umożliwi nam szybkie i sprawne przemieszczanie oraz wygodny dostęp do największych atrakcji. Po wycieczce auto można bezpiecznie zaparkować na bezpłatnym miejscu postojowym pod samym Gościńcem.

pensjonat gdynia gosciniec witomino 2 1 pensjonat gdynia gosciniec witomino 3 1 pensjonat gdynia gosciniec witomino 1

Miejsca, które najbardziej przyciągają gości to piaszczyste plaże, morze, rejsy żaglowcem stylizowanym na Galeon, zielone lasy, ale również nowoczesna przestrzeń – Centrum Nauki Experyment, Akwarium Gdyńskie, czy Jumpcity gdzie można poszaleć na trampolinach. Gdynia stanowi również świetną bazę wypadową do innych miast i miasteczek – Gdańska i Sopotu oraz  Mechelinek, Rewy, Rzucewa czy Helu. Ci, którzy mają ochotę na dłuższe wyprawy mogą także zdecydować się na rejs do Szwecji. Terminal znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Gościńca.

Gościniec Witomino – na urlop i podróż biznesową

Gościniec Witomino to połączenie wszystkich atutów Gdyni – miasta będącego centrum biznesu i turystyki. Przyjazna atmosfera, nowoczesne zaplecze biznesowe, bliska odległość do morza, mnóstwo turystycznych atrakcji – wszystko to w połączeniu z wygodnymi pokojami, stanowi najlepsze miejsce do wypoczynku i pracy.