Kompletne rozwiązania dla domu i firm tylko od profesjonalistów

0
520
Wyposazenie gastronomii Electrolux Professional

Chyba już większość społeczeństwa nauczyła się rozsądnego kupowania. Nie zadowala nas byle co, a za produkty premium warte swej ceny – jesteśmy w stanie zapłacić. Zwłaszcza gdy mowa o produktach i rozwiązaniach, które po prostu ułatwiają życie. W przypadku firm już w ogóle nie ma o czym mówić – przedsiębiorca dobrze wie, że jeśli zapłaci dobrze raz, to mu się opłaci. Twórcy produktów Electrolux Professional kierują się zasadą, że dobrej jakości sprzęt ma mieć uczciwą cenę, spełniać oczekiwania, ułatwiać życie, a przy tym prezentować taką jakość i standardy, które doskonale wpisują się w trendy współczesnego świata.

Od ponad stu lat Electrolux – producent urządzeń gospodarstwa domowego i Electrolux Professional – tożsama marka premium, zmieniają życie prowadzących domy i znacznie większe podmioty, jak restauracje, hotele, szpitale, biurowce, duże zakłady pralnicze. Po tak wielu latach obecności w branży produkcyjnej AGD twórcy linii opracowali określone kierunki rozwoju, politykę firmy oraz stworzyli autorskie systemy usprawniające korzystanie i tworzenie urządzeń, jak Centrum Badawcze czy system The OnE – interfejs dający możliwość zarządzania wieloma operacjami na podstawie cyfrowej synchronizacji.

Rewolucja w gastronomii

wyposazenie Gastronomii

Branża gastronomiczna przeżywa wielką rewolucję, szczególnie po okresie pandemii COVID-19. Odżywiona stara się wyjść z kryzysu, a i znalazła się przestrzeń na tworzenie nowych restauracji na całym świecie. Nie ma też przecież bazy noclegowej, przy której nie funkcjonowałaby gastronomia. W kuchni szuka się automatycznych i intuicyjnych rozwiązań niemal na każdym etapie – w procesie gotowania, przechowywania, chłodzenia, mrożenia, a także sprzątania i czyszczenia. Electrolux Professional oferuje dziś takie rozwiązania, że szefowie kuchni mogą powoli przestawać myśleć o tym, że potrzebują…kuchennego noża. Dzieje się tak nie tylko za sprawą urządzeń do obierania, krojenia, siekania (i dalej oczywiście gotowania), ale i całego szeregu produktów z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Electrolux Professional dla gastronomii to dziś nowoczesne piece, frytownice, patelnie, grille, kotły, urządzenia wentylacyjne, ale i dalej – wózki do serwowania jedzenia! Wiele można by mówić o wyposażeniu gastronomii, ale wymienić warto choć jeden innowacyjny i niezwykle inteligentny System Zarządzania Odpadkami pozwalający wdrażać w kuchni zasady less waste lub zero waste.

Nowy wymiar czystości

Electrolux professional system lagoon

Za drugi „punkt honoru” Elecetrolux Professional postawiło sobie zmienić całkowicie podejście do czystości. Opracowywane stale rozwiązania dla usług pralniczych to także odpowiedź na oczekiwania współczesności. Dziś „czyste” nie znaczy tylko bez plam, ale bez środków chemicznych, hipoalergiczne, zdezynfekowane i przy tym nieszkodliwe dla środowiska. Systemy pralnicze Electroluxa to nie tylko zwykłe pralki. Rozwiązania, które proponuje producent sprawdzają się w hotelarstwie, instytucjach opieki zdrowotnej, zakładach przemysłowych, firmach zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem. Electrolux Professional tworzy nie tylko pralki i suszarki ze sprawdzonej Linii 6000, ale całe systemy wyposażenia pralni i zarządzania praniem: linie maglownicze, pralnie koncepcyjne, System Efektywnego Dozowania, akcesoria z serii myPRO dla małego biznesu czy nawet urządzenia laboratoryjne. Warto podkreślić, że wszystkie produkty wychodzące z zakładów Electrolux są monitorowane i testowane przez zespół ludzi współpracujących bezpośrednio z użytkownikami. To opinia osób korzystających z urządzeń jest dla producenta najważniejszą recenzją i motorem do zmian.

E(ko)lectrolux dla środowiska

Wdrażane przez specjalistów skupionych w Centrum Badawczym Electrolux rozwiązania tworzone są dla ludzi, ale z myślą o środowisku. By przykład szedł z góry, wszystkie zakłady producenta w całej Europie działają w oparciu o wykorzystywanie energii odnawialnej. Konstruowane urządzenia także dostosowane są do tego, by maksymalną wydajność osiągały dzięki energii z alternatywnych źródeł, tu przykładem może być suszarka z pompą ciepła dająca do 60% oszczędności energii, a co za tym idzie – zysków finansowych. Urządzenia i systemy są tworzone tak, by ich działanie nie było uzależnione od stosowania detergentów i środków toksycznych dla środowiska. Wszystkie komponenty są energooszczędne. Użytkownicy indywidualni, jak i ci instytucjonalni korzystając z rozwiązań Electrolux Professional odnotowują oszczędności na poziomie od 300 do nawet ponad tysiąca euro rocznie na jednym urządzeniu.

 

Polecamy: profesjonalne wyposażenie pralni