Dobre materiały budowlane to klucz do sukcesu inwestycji. Poznaj ofertę hurtowni BAT

0
565
BAT Kokoszki materiały budowlane PSB

Wysokiej jakości materiały budowlane to gwarancja sukcesu udanej inwestycji. Każda budowa czy remont idą sprawnie, jeśli mamy gwarancję dostawy wszystkich potrzebnych materiałów. Na Pomorzu już od ponad 30 lat największy asortyment wszystkiego, co potrzebne do budowy lub remontu wszelkich nieruchomości ma hurtownia BAT.

Hurtownię materiałów budowlanych BAT założyli na początku lat 90-tych Andrzej i Tadeusz Bigus. Pasja braci do branży budowlanej poskutkowała dynamicznym rozwojem hurtowni stacjonarnej, a w późniejszym czasie także sklepu internetowego bat.pl i sieci marketów budowlanych w całym województwie pomorskim. Jest ich obecnie 15. Sieć partnerów hurtowni BAT to ponad 2 tysiące wykonawców i 240 dostawców.

Hurtownia to nie tylko sprzedaż, ale fachowe doradztwo, transport i kompleksowa obsługa klientów także biznesowych, np. deweloperów. BAT pomógł już zrealizować budowę ponad 1300 domów dostarczając wysokiej jakości, sprawdzone materiały w dobrych cenach.

dział sprzedaży bat pomorskie

Asortyment BAT – co znajdziesz w hurtowni?

W sieci marketów budowlanych BAT znajdziesz tak naprawdę wszystko, czego potrzebujesz do budowy lub remontu. Zaopatrując się w hurtowni jesteś w stanie skompletować wszystko, by osiągnąć stan „pod klucz”. Są jednak materiały budowlane, których jakość i cena pozostają najbardziej konkurencyjne w porównaniu z innymi punktami sprzedaży. Są to m. in. :

  • materiały budowlane na pokrycia dachowe 

To jeden z najszerzej wyposażonych działów hurtowni. Dachówki ceramiczne i cementowe to często wybierane rodzaje pokryć. W BAT ich popularność wynika choćby z żywotności nawet do 100 lat! Tego rodzaju dachówki są też odporne na mróz, porywy wiatru i różne opady. Charakteryzują się też izolacją akustyczną.

Blachy i blachodachówki to nie mniej chętnie wybierane pokrycia z uwagi na ich uniwersalność. Blacha sprawdza się na każdym budynku nawet o dużej rozpiętości kąta nachylenia. Klientów często przekonuje też niewielka waga materiału, wytrzymałość do 60 lat i relatywnie niska cena.

Gont bitumiczny jest kolejnym materiałem na pokrycie dachowe w ofercie BAT. Wygląda jak tradycyjna dachówka, choć jest nieco mniej odporny – szacuje się jego wytrzymałość na ok. 30 lat. Jest to jednak materiał lekki i elastyczny, łatwy w montażu.

Papa to materiał doskonały na płaskie dachy, w dodatku jest tani i wielofunkcyjny – może być stosowanych jako nawierzchnia, warstwa spodnia dachu lub materiał izolacyjny. Papy są dziś znacznie nowocześniejsze niż przed laty i bardzo wytrzymałe;

pokrycia dachowe Bat

  • materiały budowlane izolacyjne

Pokrycie dachowe to jedno, ale nie mniej ważna jest jego izolacja przez np. wilgocią lub ogólne wzmocnienie budynku dzięki temu zabiegowi. W hurtowniach BAT jednymi z najskuteczniejszych materiałów izolacyjnych są: dysperbit (substancja), membrana dachowa, folia dachowa.

  • elementy wykończeniowe

We wszystkich piętnastu punktach składu budowlanego BAT znaleźć można szeroki wachlarz elementów wykończenia, w tym także dachowych. Są materiały potrzebne do wykończenia komina, podbitki dachowe czy rynny.

Tylko sprawdzeni producenci

Marka, jaką przez ponad 30 lat budowali założyciele hurtowni BAT opiera się na solidnej, uczciwej i partnerskiej współpracy z najlepszymi polskimi, europejskimi i światowymi producentami wysokiej klasy materiałów. W palecie wspomnianego asortymentu materiałów niezbędnych do budowy lub naprawy dachu znajdują się produkty m.in. takich dostawców jak Creaton, Braas, RUUKKI Pruszyński, IKO czy IZOLMAT.

W każdym innym dziale materiałów budowlanych znajdują się produkty sprawdzonych firm, na każdą kieszeń klienta.

pokrycia dachowe dachy bat

Przyjdź, zobacz, negocjuj

Rodzinna firma, jaką jest sieć hurtowni BAT, opiera swoją filozofię na partnerstwie i zrozumieniu. Każdy klient jest traktowany solidnie i poważnie, niezależnie czy kupuje całe palety towarów czy szuka zaledwie drobnego elementu do remontu domu, np. narzędzi. Fachowcy potrafią doradzić każdemu i stale monitorują rynek budowlany, poszerzając swoją wiedzę dla klientów. Warto też negocjować ceny – w BAT dostępny jest towar na każdą kieszeń, ale też w ramach różnych form płatności. Pracuj ze sprawdzonymi dostawcami, zaufaj najlepszym, nie przepłacaj i buduj ze spokojną głową…. czyli z BAT!