Opinie o SALTUS Ubezpieczenia – za co klienci tak doceniają polisy firmy?

Ubezpieczenia firmowe

Nie czekaj, aż będzie za późno. Ubezpiecz siebie i swoich bliskich, aby nie przejmować się nieprzewidzianymi sytuacjami. Jeśli nie chcesz wydawać na to milionów – Sprawdź ofertę i opinie o ubezpieczycielu SALTUS.

Szeroka oferta ubezpieczyciela szczególnie doceniana w opiniach o SALTUS

SALTUS rozszerzył swoją ofertę o wiele rodzajów ubezpieczeń, które zapewniają klientom finansowe bezpieczeństwo w razie nieszczęśliwych wypadków, uszkodzenia majątku lub śmierci. Ich kompleksowa oferta obejmuje szeroki wybór ubezpieczeń zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Tu znajdziesz jej zakres:

Dla firm:

• Ubezpieczenia zdrowia pracowników,
  • Ubezpieczenia na życie pracowników,
  • Ubezpieczenia uczniów i nauczycieli,
  • Ubezpieczenia majątku firmy.

Saltus ubezpieczenia opinie 2

Dla osób prywatnych:

• Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenia majątku,
  • Ubezpieczenia NNW,
  • Ubezpieczenia podróżne,
  • Ubezpieczenia mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenia pożyczek,
  • Ubezpieczenia komunikacyjne,
  • Ubezpieczenia zdrowotne,
  • Grupowe ubezpieczenia.

Klienci SALTUS Ubezpieczenia mają różnorodne możliwości zakupu produktów detalicznych – mogą odwiedzić jedną z ponad 2000 placówek agencyjnych, skorzystać z zakupu przez telefon lub bezpośrednio przez stronę internetową. Natomiast korporacjom oraz innym dużym przedsiębiorstwom, firma oferuje specjalne programy ubezpieczeń, w tym grupowe ubezpieczenia zdrowotne, które są dostępne poprzez licznych partnerów brokerskich i multiagencyjnych.

Tak szeroki wybór trafia do osób o przeróżnych potrzebach. Spotyka się to z dużym poparciem, co widać po tym, jak klienci piszą opinie o SALTUS:

Rozpocząłem swoją przygodę z ubezpieczeniem podróży w Saltusie. Kiedy nadszedł czas na trudną sytuację za granicą, byłem bardzo mile zaskoczony. Bez problemów otrzymałem środki na które faktycznie zasługiwałem. Niestety, nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe działają w taki sam sposób. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Najlepsza opinia dla SALTUS ~ Kacper

Opinie o SALTUS – ubezpieczenia zdrowotne, na życie, NNW

SALTUS to firma specjalizująca się w ubezpieczeniach zdrowotnych, co cieszy się szczególnym uznaniem wśród klientów. Dzięki oferowanemu przez nią programowi, można uniknąć długich kolejek, tak jak w przypadku NFZ, i mieć szybki dostęp do wizyt u specjalistów – maksymalnie w ciągu 2 tygodni. W odróżnieniu od innych towarzystw ubezpieczeniowych, SALTUS nie wymaga dokumentacji medycznej ani wypełniania ankiet. Każdy może uzyskać ubezpieczenie zdrowotne w tej firmie, a składka jest zawsze taka sama. Można do niego dołączyć dzieci oraz młodzież do lat 25. SALTUS Ubezpieczenia, obejmująca swoją ofertą ubezpieczeń zdrowotnych sieć ponad 5000 placówek medycznych na terenie całego kraju, a dodatkowo blisko 500 placówek Polmed realizujących opiekę w zakresie Medycyny Pracy.

Wszystkie te elementy są doceniane przez klientów, co widać w ich opiniach o ubezpieczeniach SALTUS. Oto przykład:

Jestem zdumiona korzystając z ubezpieczenia zdrowotnego SALTUS. Wcześniej nie miałam pojęcia, że istnieje taka opcja. Już po raz czwarty dostałam się do lekarza specjalisty w ciągu tygodnia, co w normalnych okolicznościach wymagałoby czekania nawet rok. To wspaniałe – mam tylko najlepszą opinię o SALTUS. ~ Ania

Ubezpieczenie grupowe

Tysiące osób zaufały już tym ubezpieczeniom – sprawdź pozostałe opinie SALTUS

Najlepszym świadectwem tego, że ubezpieczenia SALTUS się sprawdzają, są opinie klientów o firmie. Doceniają oni zarówno ofertę, kontakt z klientem, jak i wypłacalność ubezpieczeń na czas. Oto pozostałe opinie o ubezpieczycielu SALTUS:

Pieniądze z ubezpieczonej podróży przyszły na czas, obsługa klienta super – jestem zadowolony, daje Saltus opinie 5 gwiazdek😊)) ~ Patryk

Świetnie! Dzięki tej firmie bardzo szybko zostało wypłacone odszkodowanie, bez większych problemów natomiast jednym ale ,była troszke nniecierpliwepodejscie do klienta z strony obsługi, niezbyt długi czas oczekiwania w kolejce. ~ Janek

bardzo dobra ubezpieczalnia jestem zadowolona że podjęłam współpracę z tą firmą gorąco polecam i pozdrawiam ~ Ewa

Ubezpieczenie pracownicze