Lenta – producent desek kompozytowych, który zna potrzeby swoich klientów

0
902
deski tarasowe lenta

Wiesz czym są deski kompozytowe? To rozwiązanie na tarasy i balkony, które zyskuje coraz bardziej na popularności. Tradycyjne kafelki odchodzą powoli do lamusa, a na ich miejsce wchodzi ciekawsze, naturalniejsze i bardziej ekologiczne rozwiązanie. Jedną z większych firm w branży jest producent desek kompozytowych Lenta. Sprawdź jego ofertę i wprowadź te rozwiązania w swoim domu! 

Deski kompozytowe Lenta – jedyny taki skład na polskim rynku

deska kompozytowa lenta

Deski kompozytowe Lenta wyprzedzają konkurencję dzięki starannie dobranym składnikom, które tworzą ich unikalną mieszankę. To połączenie zawiera: 60% mączki drzewnej, 30% polietylenu, 8% stabilizatorów i innych dodatków, 2% powłoki polimerowej.

Te elementy zapewniają deskom wyjątkową wytrzymałość na zużycie i uszkodzenia, utrzymując jednocześnie antypoślizgową powierzchnię i autentyczną imitację prawdziwego drewna. Co więcej, są dostępne w palecie 7 kolorów.

Nie jest to jednak jedyna korzyść z wyboru desek kompozytowych Lenta. Stawiając na to rozwiązanie nie otrzymasz tylko materiału budowlanego. Firma zapewnia pełne wsparcie, w tym fachowe doradztwo oraz profesjonalne instrukcje montażu. Każdy klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie procesu. Przed zakupem przeprowadzany jest wywiad, a podczas dostawy lub montażu oferowane są szkolenia i wsparcie, aby mieć pewność, że deski zostaną odpowiednio zamontowane.

deski tarasowe

Kilka słów o producencie desek kompozytowych Lenta

Deski kompozytowe Lenta to flagowy produkt firmy, który bez wątpienia wyróżnia się na rynku. Oprócz samego materiału budowlanego warto wspomnieć też o samej firmie.

Od początku istnienia firmy Lenta, jej priorytetem jest nieustanne podnoszenie jakości oferowanych produktów, przy jednoczesnym wsparciu klientów oraz trosce o środowisko. Te zasady stały się kluczowym czynnikiem przyczyniającym się do osiągnięcia licznych sukcesów w branży. Ważnym aspektem jest także unikalna kompozycja desek i realizacja coraz bardziej zaawansowanych zleceń. To z kolei przekłada się na renomę firmy.

Dodatkowo, Lenta pełni rolę wyłącznego dostawcy renomowanej marki Millboard z Anglii. Ta współpraca umożliwia firmie rozszerzenie swojej obecności na rynkach międzynarodowych oraz skupienie się na wykorzystaniu najnowszych technologii w procesie rozwoju produktów.

taras kompozytowy lenta

Opinie użytkowników stanowczo potwierdzają doskonałą jakość produktów oferowanych przez markę Lenta. Jeśli poszukujesz trwałych, starannie wykonanych tarasów kompozytowych oraz profesjonalnej obsługi montażowej, bez wahania możesz zaufać firmie Lenta.

Opinie o Lenta – zaufaj firmie jak setki zadowolonych klientów

A skoro już jesteśmy przy zdaniu klientów – najlepszym świadectwem tego, że produkty Lenta się sprawdzają na tarasach i balkonach są opinie o Lenta wystawiane przez zadowolonych użytkowników. Oto niektóre z nich:

Profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta. Pan Paweł specjalista najwyższego sortu. Pomógł dobrać odpowiedni produkt do moich oczekiwań, kompleksowa usługa łącznie z montażem. Polecam wszystkim którzy myślą o desce kompozytowej. ~ Nataniel

Deski świetniej jakości, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, ekipy montażowe wyspecjalizowane w swoim fachu. Z czystym sumieniem polecam ! 🙂 ~ Jan

Profesjonalne podejście do klienta, świetna jakość wykonania. Kolor dobrany idealnie tak jak chciałam, balkon jest teraz naturalnym uzupełnieniem mojego salonu 🙂 polecam! ~ Aleksandra

lenta deski kompozytowe

Producent desek kompozytowych Lenta – kontakt

Zainteresowała Cię oferta producenta desek kompozytowych Lenta? Skontaktuj się z firmą i powiadom o swoich potrzebach. Konsultant firmy chętnie podpowie Ci w doborze odpowiednich materiałów i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Najłatwiej zrobić to za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej firmy. Zajrzyj tam – to zajmie tylko kilka minut.  https://www.lenta.pl/