Laguna Medical – medycyna na najwyższym poziomie

Laguna Medica okulistyka Gdańsk oferta 2

Kwestia tego, że zdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu nie podlega żadnej wątpliwości. Ludzki organizm zasługuje na odpowiednią pielęgnację i opiekę zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach kryzysowych. Okazuje się niestety, że korzystając z usług państwowej opieki zdrowotnej nie zawsze mamy szanse, aby poradzić sobie z wszystkimi problemami.

Z pomocą przychodzą prywatne obiekty medyczne, podchodzące do swojego zawodu w pełni profesjonalnie i rzetelnie. Najlepszym przykładem takiej placówki jest Laguna Medical – jedna z najlepiej rozwijających się klinik medycznych w Trójmieście i na całym pomorzu.

Laguna Medica okulistyka Gdańsk 2

Czym zajmuje się poradnia specjalistyczna Laguna Medical?

Prowadząc działalność już od 20 lat, Laguna Medical z siedzibą w Gdyni i filią w Gdańsku, zrobiła duże postępy w dziedzinie okulistyki, dermatologii, ortopedii oraz chirurgii. Ogromna wiedza oraz doświadczenie całej kadry kliniki gwarantuje najwyższą jakość usług na każdym etapie kontaktu z pacjentem, począwszy od rozmowy, przez badanie aż do operacji lub zabiegu. Kolejnym elementem odgrywającym bardzo ważną rolę w sukcesie placówki medycznej jest doskonałej jakości sprzęt i przeszkolony personel medyczny. To właśnie dzięki połączeniu niezawodności najnowszych technologii z domową, przyjazną atmosferą centrum medyczne Laguna Medical otrzymuje co miesiąc liczne pozytywne oceny i utrzymuje nieskazitelną opinię.

Laguna Medical okulistyka Gdańsk

Laguna Medical nie ogranicza się tylko do jednego obiektu. Dzięki współpracy z innymi miastami jak np.: Warszawa, Toruń, Bydgoszcz i Piła osiągi i sukcesy stają się jeszcze liczniejsze, a klinika rozwija się coraz prężniej, jednocześnie powiększając szanse na innowacyjne pomysły i nowe techniki medyczne. W najbliższym czasie planowane są nowe inwestycje nie tylko w nowe badania ale także sprzęt medyczny i nowoczesne placówki.

Okulistyka w Laguna Medical

Zakres usług, jakie oferuje Laguna Medical jest ogromny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak dziedzina okulistyki. Jest to podstawowy dział w klinice, dlatego nacisk na badania i dbanie o szczegóły jest jeszcze większy. Firma prowadzi leczenie wszelkich schorzeń oczu zarówno w zachowawczy jak i chirurgiczny sposób.

Laguna Medica medycyna ogólna trójmiasto

Doskonale przygotowani lekarze uznani przez poważane w świecie okulistyki osoby, pracują na sprzętach o najwyższych standardach z certyfikatami ISO. Warto też dodać, że jest to także pierwsza klinika w woj. pomorskim, która przeprowadziła zabieg LASIK (laserowa korekcja wad wzroku). Dostępne dla pacjentów zabiegi i operacje to m.in.:

• Laserowa korekcja wad wzroku
  • Operacyjne usuwanie zaćmy
  • Leczenie starczowzroczności
  • Chirurgia i laseroterapia jaskry
  • Operacje zeza
  • Witrektomia
  • Cross-linking
  • Iniekcje doszklistkowe
  • Badania okulistyczne

Laguna Medical – oferta i dostępne zabiegi

Okulistyka jak już wspomniano nie jest jedyną dziedziną medycyny, jaką zajmuje się Laguna Medical. Zabiegi na innych partiach ciała przeprowadzane są z równie dużym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Oto pozostałe usługi, jakie oferuje ośrodek medyczny Laguna Medical:

Ortopedia

– Artroskopia – wprowadzenie optyki artroskopu do wnętrza stawu,
– Mikrochirurgia – bezbolesne zabiegi bez długiej rekonwalescencji,
– Chirurgia urazowa – leczenie zachowawcze i inne rekonstrukcje,
– Orthokine – biologiczne leczenie zwyrodnień stawów i pleców,
– Leczenie bólu stawów, zwyrodnień i stanów zapalnych

Laguna Medica okulistyka Gdynia 1

Chirurgia

– Częściowe lub całkowite wycięcie gruczołu tarczycy,
– Operacje i zabiegi związane z przepukliną,
– Wycinanie pęcherzyka żółciowego,
– Witrektomia – wycinanie ciała szklistego żylaków kończyn dolnych,
– Usuwanie hemoroidów

Urologia

– Konsultacje,
– Badania USG,
– Punkcje wodniaka jądra,
– Cewnikowanie pęcherza oraz wymiana cewnika,
– Całkowite lub częściowe obrzezanie,
– Plastyka wędzidełka,
– Operacja mikrochirurgiczna żylaków powrózka nasiennego,
– Wazektomia,
– Wycięcie torbieli najądrza,
– Ocena płodności,
– Operacja wodniaka jądra,
– Wszczepienie protezy jądra,

Laguna Medica okulistyka Gdańsk 1

Decyzja dotycząca własnego zdrowia powinna być zawsze dobrze przemyślana, szczególnie jeśli chodzi o zabiegi i operacje. Aby się nie zawieść, postawmy na profesjonalizm wybierając ośrodek medyczny Laguna Medical. Zaufajmy też opiniom tysięcy usatysfakcjonowanych pacjentów, którym klinika pozwoliła wrócić do zdrowia.

Opinie osób zadowolonych z usług Laguna Medical

„Do kliniki zostałam przyjęta przez p. Olę bardzo mile, w krótkim terminie, służyła pomocą o każdej porze. Pan Doktor Marek Młodzianowski przeprowadził operację kolana w pełni profesjonalnie i zaangażowaniem, cały zespół na bloku operacyjnym bardzo miły, warunki bardzo dobre. Z całą pewnością polecam wszystkim potrzebującym pomocy w Klinice Laguna Medical w Gdyni. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do poprawy mojego zdrowia.” ~~ Magdalena

„Bardzo sympatyczna obsługa z Panem Doktorem na czele. Laserowa korekcja wzroku przeszła bardzo dobrze. Jestem zadowolony.” ~~ Michał

„Miałem korekcję laserową. Bardzo polecam! Personel na wysokim poziomie, miły i uczynny. Super podejście do pacjenta.” ~~ Wojciech