Świat roślin zamknięty w biżuterii. Motyle i kolekcja Botanica

0
445
Naszyjniki autorskie Motyle

Radość, przyciągające wzrok kolory i zachwycająca natura to elementy, które towarzyszą nam przede wszystkim w okresie letnim. Pracownia jubilerska Motyle postanowiła je zamknąć w unikatowej biżuterii, by wyjątkowe chwile zawsze były w pobliżu. Każda kobieta, która zdecyduje się na założenie srebrnych pierścionków, naszyjników czy kolczyków, będzie mogła poczuć się jak część sekretnego świata roślin. 

Botanica – wyjątkowe kolekcje biżuterii Motyle

Inspiracją do powstania kolekcji Botanica był świat roślin oraz jego niewyczerpany proces tworzenia nowych gatunków, kształtów i odcieni. – Dzięki tej właśnie zmienności i nieograniczonemu pięknu, natura jest żywym trendem w projektowaniu biżuterii – opisują autorzy. Artystyczne naszyjniki, bransoletki, pierścionki oraz unikatowe kolczyki z najnowszej kolekcji to produkty, które oddziałują na nasze zmysły i sprawiają, że kolor zaczyna pachnieć. 

Motyle bizuteria artystyczna

Unikatowa biżuteria marki Motyle sprawdzi się przede wszystkim do uzupełnienia letnich stylizacji. W kolekcji Botanica królują zestawione ze srebrem naturalne kolorowe kamienie, takie jak agat, ametyst, kwarc miodowy czy dymny. Możecie być pewne, że za sprawą różnych odcieni oraz kompozycji poczujecie się pewne siebie i nie przejdziecie niezauważone. Zadowolone będą nie tylko miłośniczki odważnych dodatków, ale i fanki minimalizmu – w ofercie Motyli znalazły się także bardziej stonowane propozycje. 

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle to miejsce, które powstało w 2005 roku z miłości do wyjątkowej biżuterii. Te unikatowe dodatki są projektowane przez Darię Jankowiak-Byczkowską, która założyła markę wraz z Patrykiem Byczkowskim. Autorka była wielokrotnie nagradzana i zdobyła zarówno polskie, jak i międzynarodowe laury. Produkty Motyli prezentowały w ofercie firmy jubilerskie YES oraz Kruk.

Motyle bizuteria

Cały proces tworzenia przebiega w sopockiej pracowni – od projektu po wykonanie, a każda kolekcja niesie za sobą głębsze znaczenie. Inspiracją do ich powstawania jest świat ludzi, zwierząt, roślin oraz moda i architektura. Zarówno Botanica, jak i reszta produktów codziennie zachęcają do skorzystania z oferty pracowni. Każda kobieta, która założy na siebie produkty marki, może być pewna, że poczuje się wyjątkowo.

Motyle – kontakt

Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl