Runmageddon wraca do Gdyni

0
284
runmagedon Gdynia

Piaszczyste plaże, morskie wody i uroki parku Kolibki w Gdyni będą gościć uczestników Runmageddonu. Najpopularniejszy bieg z przeszkodami wraca nad bałtyckie wybrzeże a z nim kilka tysięcy spragnionych morskiej przygody dzieci i młodzieży oraz ciekawych sportowego wyzwania dorosłych. 11-12 czerwca 2022 r. to właśnie wtedy rozegra się akcja Runmageddonu, w którym udział może wziąć każdy niezależnie od wieku czy sportowego przygotowania. 

– Wracamy do Gdyni, gdzie w zeszłym roku odbył się nasz setny event. Park Kolibki to miejsce, do którego chętnie wracają Runmageddończycy. W tej lokalizacji jest wszystko, czego potrzebujemy, by stworzyć wspaniałą przygodę, która zapadnie w pamięć wszystkich startujących. Będzie piasek, woda i morska bryza oraz oczywiście nasze kilkadziesiąt przeszkód – mówi Maciej Baranowski. 

Runmagedon Gdynia aktualnosci

Podczas tegorocznego Runmageddonu mieszkańcy Trójmiasta i całej Polski będą mogli zdecydować się na start w jednej, a może nawet dwóch z 7 formuł. Osoby po 16 roku życia będą decydować między startem w formule Intro (3 km, 15 utrudnień) a uczestnictwem w 6-kilometrowym Rekrucie Dziennym lub Nocnym z ponad 30 przeszkodami. Pełnoletni będą mieli okazję zmierzyć się z prawdziwie wymagającą trasą Classic’a, czyli 12-kilometrami i 50 przeszkodami. Startujący muszą być gotowi na piasek, słoną wodę oraz zmyślne konstrukcje i utrudnienia Runmageddonu, a w tym na zimną jak lód – Lodową, kontener z 10 tonami lodu. 

Jak co roku organizator do startu zaprosi dzieci i młodzież oraz całe rodziny. Najmłodsi w wieku 4-11 lat zmierzą się z formułą Kids, której poziom trudności dostosowany jest do startujących grup wiekowych. W tegorocznym evencie cała trasa dla dzieci wraz z Biurem Zawodów KIDS, będzie rozstawiona na plaży, co zapewni maluchom iście morską zabawę. Podczas Runmageddonu juniorzy w wieku 12-15 lat pokonają 2 km z 15 przeszkodami. Młodzież spróbuje swoich sił na przeszkodach dla dorosłych, oczywiście z ułatwieniami. W niedzielę 11 czerwca br. odbędą się starty w formule Family. Najnowsza formuła Runmageddonu dla rodzin zyskuje coraz większą popularność. Coraz chętniej dorośli z dziećmi startują wspólnie i zdobywają wspaniałe wrażenia. 

Wydarzenia Gdynia runmagedon

Runmageddon Gdynia odbędzie się w dniach 11-12 czerwca. Do udziału w nim warto zapisać się przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-gdynia-kolibki-11-06-2022