Zadbaj o czystość ze środkami chemii gospodarczej i przemysłowej Chemmax

0
373
Chemia gospodarca Chemmax Gdansk

Dbanie o porządek wokół nas to jeden z elementów życia. Konieczność sprzątania pojawia się także w pracy – nieważne czy prowadzimy biuro, czy dużą hurtownię. O czystość pomoże zadbać Chemmax, czyli dostawca najlepszych produktów z kategorii chemii gospodarczej i przemysłowej.

Chemia gospodarcza pomorskie

W skład chemii gospodarczej wchodzą wszystkie produkty służące do pielęgnacji wnętrz i tego, co na zewnątrz. W tej kategorii możemy wyróżnić wiele grup detergentów – dezynfekujące, odkamieniające, czyszczące, wielofunkcyjne oraz żele i płyny podzielone według przeznaczenia, m.in. środki do kuchni, łazienki czy ogrodu.

Chemia przemyslowa Chemmax Gdansk pomorskie 

Sprawdzonym dostawcą chemii gospodarczej jest Chemmax. Oferowane przez markę produkty są wydajne i skuteczne. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w innych obiektach: usługowych, biurowych, handlowych i w zakładach produkcyjnych. Mogą walczyć z każdym rodzajem brudu, również tym obecnym na blatach, podłogach czy wyposażeniu kuchni, łazienki i w innych pomieszczeniach.

Środki czystości do firmy Gdańsk

Środki przeznaczone na potrzeby zakładów produkcyjnych skupiają się w chemii przemysłowej. Zadaniem detergentów tej grupy jest zadbanie o czystość i komfort pracowników oraz przedsiębiorców. Warto postawić na produkty, które usuną każdy rodzaj zabrudzeń i staną się niezbędnym elementem każdej hali produkcyjnej i innych miejsc pracy.

Chemia przemyslowa Chemmax pomorskie

Chemmax oferuje produkty, które będą skuteczne w obiektach produkcyjnych, magazynach, ciągach komunikacyjnych, warsztatach naprawczych, pomieszczeniach handlowych. Sprawdzą się także do mycia urządzeń, pojazdów i elementów infrastruktury. Płyny, pasty i innego rodzaju detergenty gwarantują skuteczność. Są również jednymi z najwydajniejszych na rynku. 

Środki do dezynfekcji Gdańsk

Chemmax to również wachlarz środków do dezynfekcji. Marka stawia jedynie na najlepsze detergenty w tej kategorii. W ofercie znajduje się m.in. Ekolux DO przeznaczony do dezynfekcji posadzek, podłóg, mebli i innych powierzchni. Pozostałe płyny sprawdzą się w lokalach usługowych, gastronomii, halach produkcyjnych i wszędzie tam, gdzie dbanie o bezpieczeństwo pracowników i klientów jest niezbędne.

Chemia przemyslowa chemia gospodarcza Chemmax Pomorskie

Chemmax dostarcza klientom tylko sprawdzone produkty. Gwarantuje im skuteczność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Zaspokaja dzięki temu potrzeby wszystkich użytkowników, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i zdrowie każdego z nas. Chemia oferowana przez firmę ceniona jest także w domach. Detergenty zapewniają skuteczność w myciu blatów, podłóg, stołów, kuchni, łazienek i wszelkiego rodzaju wyposażenia.

Chemmax kontakt

ul. Biegańskiego 4
80-807 Gdańsk