Laguna Estetica. Świątynia dla ciała i duszy

0
732
Chirurgia plastyczna Laguna Estetica Gdynia

Pokochaj siebie – modny ostatnio slogan, który jak mantrę powtarzają nam terapeuci, specjaliści coachingu, celebryci. Nie ma w tym nic złego, bo miłość do samej siebie jest czymś nieocenionym i wręcz niezbędnym w życiu. Z różnych powodów nie każda kobieta potrafi zaakceptować siebie, a w szczególności swoje ciało. Na szczęście współczesne osiągnięcia technologii dają możliwości zmian, by w swoim własnym ciele poczuć się pewnie i pięknie.

Z myślą o tym, by każdy człowiek – zarówno kobieta jak i mężczyzna – poczuł się dobrze sam ze sobą, a w lustrze widział czyste piękno, powstała klinika medycyny estetycznej Laguna Estetica. To miejsce, w którym pomoc otrzyma każdy, kto odczuwa dyskomfort związany z estetyką swojego ciała. Zespół fachowców z wieloletnim stażem pozwala poczuć się w tym miejscu jak w świątyni, w której „uzdrowione” zostaje nie tylko ciało, ale zmienia się też wnętrze człowieka na bardziej pewne siebie i kochające siebie.

Chirurgia plastyczna Laguna Estetica Gdynia

Laguna Estetica – pasja, doświadczenie, rozwój

Laguna Estetica to owoc niezwykłej pasji i zaangażowania zespołu złożonego z doświadczonych ekspertów – chirurgów plastycznych czy kosmetologów. W urokliwej lokalizacji przepięknej Gdyni, w miejscu sprzyjającemu odpoczynkowi i ogólnemu odprężeniu ciała i ducha, od ponad 15 lat rozwija się Laguna Estetica z całym wachlarzem dzialań medycznych i z wciąż polepszanym zapleczem technicznym, zyskując coraz szersze grono zadowolonych pacjentów. Laguna Estetica to przede wszystkim ludzie: dr n. med. Karolina Kondej, dr Daria Dobaczewska, dr n. med. Anna Gołębiowska, dr Agnieszka Brzezicka, dr Grzegorz Śmigielski, dr Piotr Gołębiowski. Oddając się w ręce tych specjalistów, nie da się nie mieć przekonania, że wizyta w Laguna Estetica będzie na pewno udana i przyniesie oczekiwane efekty.

Chirurgia plastyczna Laguna Estetica Gdynia

Nowa Ty – drobne zmiany, wielkie efekty…

Czym zajmuje się Laguna Estetica? Zakres działań specjalistów jest bardzo szeroki – od drobnych zabiegów estetycznych, po zaawansowane operacje plastyczne. Chirurgia plastyczna to jedna z sześciu gałęzi działalności LE, w której specjaliści osiągnęli wręcz mistrzowski poziom stosując najnowocześniejsze metody operacyjne. Chirurdzy wykonują m.in. podniesienie i powiększenie piersi, plastykę brzucha, lifting twarzy i szyi, przeszczepy tkanki tłuszczowej, w ofercie jest też liposukcja, korekcja nosa i uszu, plastyka powiek, labioplastyka czy operacje żylaków. Laguna Estetica zaprasza na modelowanie ust, zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, wygładzanie zmarszczek, usuwanie przebarwień, mezoterapię, peelingi lekarskie i wiele innych. W zakresie usług ekspertów są też tak zwane „zabiegi bez skalpela”, usługi dermatologów i dermatochirurgów, okulistyka czy popularne Zenise Hifu, czyli innowacyjna i  nieinwazyjna technologia ujędrniania skóry.

Chirurgia plastyczna Laguna Estetica Gdynia

Dążenie do perfekcji

Poszukując piękna, młodości i estetyki życia, każdy chce oddać się w ręce osoby zaufanej i doświadczonej. W Laguna Estetica gwarancję bezpieczeństwa daje doświadczenie i przede wszystkim wykształcenie lekarzy specjalistów i kosmetologów. W parze z ludzkimi umiejętnościami idzie najwyższej jakości zaawansowana technologia. Sprzęt w Laguna Estetica jest sterylny, serwisowany i ulepszany wraz z rozwojem techniki. Jeden z najlepszych ośrodków medycyny estetycznej w Trójmieście cieszy się niesłabnącą pozytywną opinią setek zadowolonych klientów. Do każdej pacjentki oraz pacjenta podchodzi się tu z dużą empatią, niezwykle indywidualnie, szukając rozwiązań nie tylko spośród wachlarza dostępnych zabiegów i metod leczenia, ale poszukując rozwiązań innowacyjnych, by na potrzeby klienta wdrożyć je pioniersko w Laguna Estetica.

Chirurgia plastyczna Laguna Estetica Gdynia

Laguna Estetica Kontakt

Plac Kaszubski 1, Gdynia
info@lagunaestetica.pl

+48 724 707 000

Zobacz również:

Kliniki medycyny estetycznej w Sopocie