Dlaczego warto zamieszkać w Gdyni? Poznaj jej największe atuty

0
1012
Gdynia, Poland September 2016, a skyscraper in the port of Gdyni

Prężny rynek pracy, świeże powietrze i różnorodne możliwości wypoczynku to tylko niektóre powody, dla których wiele osób decyduje się zamieszkać w Trójmieście. Jego atrakcyjny wizerunek konsekwentnie buduje Gdynia – miasto z marzeń, również tych o idealnym miejscu do życia. To pierwsze smart city w Europie Środkowo-Wschodniej, a do tego jeden z najlepszych ośrodków do zamieszkania według LivCom Awards 2019. Poznaj jego zalety! 

Gdynia dobra dla życia. Odkryj jej zalety! 

W Trójmieście możesz liczyć na wszystko, co potrzebne do zdrowego, komfortowego i spełnionego życia. Czyste, świeże, wypełnione jodem powietrze bez smogu pozwala lepiej zadbać o swoje zdrowie. Wielokilometrowe szlaki w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym oraz malownicze plaże zachęcają do różnych aktywności. Natomiast liczne połączenia lotnicze, drogowe, kolejowe, a nawet promowe szybko i wygodnie prowadzą w bliskie i dalsze rejony Polski oraz Europy. 

Invilla nieruchomosci

O utrzymanie wysokiej jakości życia w Trójmieście starają się również tutejsze władze. W Gdyni rządzący wprowadzili inteligentne ułatwienia dla mieszkańców na miarę XXI w. W połączeniu z modernistyczno-współczesną architekturą i kulturalnymi wydarzeniami na najwyższym poziomie budują one nowoczesne oblicze europejskiego ośrodka.

Rynek nieruchomości w Trójmieście. Odkryj luksusowe apartamenty w Gdyni

Na ten pozytywny wizerunek wpływa również bogata oferta mieszkań. Trójmiejski rynek nieruchomości stawia tu na prężny rozwój, oferując poza tańszymi lokalami także luksusowe apartamenty w najbardziej pożądanych lokalizacjach. 

Wolisz mieszkanie w centrum, a może lokum w kameralnej dzielnicy blisko morza? W Gdyni wybór jest duży. Inwestorzy, odpowiadając na zainteresowanie współczesnych nabywców, oferują zarówno mieszkania o mniejszym metrażu idealne dla par, jak i duże, luksusowe apartamenty dla całych rodzin. Większość z nich znajduje się w ścisłym centrum oraz dzielnicach nadmorskich. To właśnie te lokalizacje cieszą się bowiem największym zainteresowaniem. 

Nieruchomosci Gdynia sprzedaz i wynajem

Apartamenty w Gdyni. Sprawdź, czym się wyróżniają!

Jedną z najnowocześniejszych inwestycji jest osiedle Sea City, tworzące spójną całość z portową zabudową. Poza nim na uwagę zasługują też jednak ciekawe apartamentowce w samym centrum miasta, wpisane tym razem w modernistyczną architekturę. Takie projekty jak chociażby Plac Unii są doskonałym przykładem łączenia tradycji z najnowszymi trendami. Dzięki temu korzystasz z udogodnień na miarę naszych czasów, ale w apartamencie silnie podszytym duchem moderny i rodzącego się miasta. Zza okien może rozciągać się widok na bezgraniczny Bałtyk albo stylowe kamienice. 

Jeszcze inną zabudową charakteryzują się nowe inwestycje w dzielnicach nadmorskich. Ulokowane w Kamiennej Górze czy Orłowie naśladują willowe budownictwo, oddając luksusowy i kameralny charakter tych części Gdyni. Znajdziesz w nich komfortowe, stylowe mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami. 

Nieruchomosci Gdynia Invilla

Prestiżowe lokalizacje apartamentów w Gdyni. Wybierz najlepszą dla siebie!

Która z lokalizacji okaże się najlepsza dla Ciebie? Odpowiedź zależy do Twojego temperamentu, potrzeb, stylu życia. Jeśli zależy Ci, by mieć bezpośredni dostęp do wszystkich atrakcji miasta, usług i sklepów, Śródmieście jest najlepszym wyborem. Blisko domu znajdziesz centra handlowe, restauracje, salony urody, punkty medyczne, teatry. Doświadczysz też atmosfery słynnego festiwalu filmowego, umówisz się na spontaniczną kawę ze znajomymi albo wybierzesz na plażę, aby obejrzeć zachód słońca. Centrum Gdyni – co nietypowe – znajduje się bowiem nad samym brzegiem morza.

Z tego powodu równie dobrą lokalizacją jest Kamienna Góra. Bliżej z niej co prawda na plażę, ale korzystanie z miejskich atrakcji również nie wymaga długiej podróży. Na co dzień możesz się jednak cieszyć bardziej kameralną, wolną od gwaru atmosferą. Życie toczy się tu spokojniej, w rytmie szumiącego Bałtyku. 

Osoby, które bliskość morza stawiają na równi z wysoką jakością życia, jak magnes przyciąga również Orłowo znane z letniskowej tradycji. Tutaj wdziera się w morskie wody długie molo. A klify z kamienistą plażą u stóp obijają się w tafli, tworząc romantyczną scenerię. Tutaj też biegnie promenada, całkiem niedaleko znajduje się zaś centrum handlowe. To wszystko sprawia, że Orłowo plasuje się wśród najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. 

Nieruchomosci Gdynia

Własny apartament w Gdyni? Znajdź go z agencją InVilla

Interesuje Cię apartament w którejś z najpopularniejszych gdyńskich dzielnic? Agencja nieruchomości InVilla ma w swojej ofercie mieszkania zlokalizowane m.in. w Śródmieściu, Orłowie i Kamiennej Górze. Od lat działa na rynku w Trójmieście jako doświadczony pośrednik w wynajmie i sprzedaży mieszkań. Opierając się na znajomości potrzeb współczesnych nabywców, proponuje lokale o różnym metrażu i standardzie. Dzięki temu apartament dla siebie znajdują z jej pomocą zarówno pary zainteresowane lokum w mniejszym budżecie, jak i rodziny szukające luksusowego apartamentu o najwyższym komforcie. Korzystając z jej pomocy, uzyskasz fachowe porady oraz wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności. 

Możesz też polegać na jej doświadczeniu, aby znaleźć nabywców lub najemców nieruchomości. W ramach usługi home staging InVilla przygotowuje wnętrza do profesjonalnych sesji zdjęciowych. Bierze też na siebie kwestie prawne. 

Przerażają Cię formalności? Nie chcesz szukać mieszkania lub sprzedawać go na własną rękę? Współpraca z agencją nieruchomości to wygodne rozwiązanie, które pomoże Ci szybciej i bez stresu osiągnąć Twój cel.

Dane kontaktowe:

InVilla Oddział Sopot

Adama Mickiewicza 41
81-866 Sopot
T: +48 516 425 401
E: biuro@invilla.pl

Oddział Gdynia

Węglowa 22/6
81 – 341 Gdynia
T: +48 787 665 881
E: gdynia@invilla.pl