Szukasz niezawodnego transportu na wielkie okazje? Wybierz najlepszą firmę z Trójmiasta!

Transport VIP Gdańsk przewozy autokarowe autocomfort 2

Kiedy mówimy  o sprawnym transporcie, myślimy głównie o podwózce do pracy, lekarza czy przedszkola, kiedy „nawali” nasze auto. Oferta firm transportowych jest jednak o wiele szersza i może obejmować wielkie wydarzenia, poważne masowe przedsięwzięcia i co ważne – nie ogranicza się jedynie do samochodów.

Przewóz osób Gdynia

Kiedy potrzebny jest transport w wersji premium?  Na imprezę masową/ festiwal – dla uczestników i gwiazd,  na wycieczkę turystyczną, na ślub, duży event itp. Okazje, kiedy wszystko musi być dopięte na ostatni guzik można wymieniać bez końca.

Niestety firm, które mogą sprostać wymaganiom tych najbardziej wymagających klientów, wciąż brakuje. Szczęściarzami są jednak mieszkańcy Trójmiasta, ponieważ właśnie tutaj znajduje się jedna z nielicznych firm, która w kwestii luksusowego transportu ma do zaoferowania absolutnie wszystko!

Usługi concierge Trójmiasto

AutoComfort bo o niej mowa to lata doświadczenia, profesjonalny zespół pracowników i wiele skomplikowanych, wzorowo zrealizowanych wydarzeń w portfolio.

Firma prezentuje wysoki potencjał techniczny tworząc produkt premium dedykowany klientom o wysokich wymaganiach.  Ugruntowana wiedza oraz kompetencje w zakresie logistycznej obsługi eventów pozwalają zaoferować klientom kompleksową usługę w wersji lux, w czym  firma jest zdecydowanym pionierem.

W ich ofercie  znajdziemy następujące usługi:

• Transport (lądowy, powietrzny),
  • Logistykę koordynacyjną eventów,
  • Opiekę ślubną,
  • Concierge.

Żeby ułatwić wybór klientom, usługi transportowe podzielone są na następujące warianty:

• Transport VIP,
  • Transport lokalny,
  • Turystyka tradycyjna,
  • Zlecenia stałe,
  • Przewóz pracowników.

Flota AutoComfort jak już wyżej wspomnieliśmy, nie ogranicza się jedynie do samochodów.

Do dyspozycji klientów są:

• Limuzyny, hummery, suvy,
  • Mikrobusy- 6-8 osobowe,
  • Minibusy 20 osobowe,
  • Autokary turystyczne,
  • Jachty,
  • Samoloty.

Wśród dotychczasowych przedsięwzięć  jakich realizacją może poszczycić się firma są naprawdę duże imprezy takie jak:

• Handball Baltic Cup  2019,
  • The Illusionists,
  • Opener 2018,
  • Koncert Enrique Iglesiasa,
  • Koncert Rickiego Martina,
  • Koncert Stinga i Shaggiego,
  • Transport na Ligę Mistrzów.

Transport VIP

AutoComfort to nowoczesna firma  z misją, to kreatywni pracownicy, którzy sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom, a ich pomysły sprawnie przekuwane są w rzeczywistość.

Bez względu na to czy planujecie ślub, wielką imprezę integracyjną dla firmy, wycieczkę turystyczną czy koncert, zespół AutoComfort dostosuje się do Waszych potrzeb i zaproponuje najlepsze rozwiązanie adekwatne do okoliczności.

Jeśli szukacie firmy, dla której usługi transportowe to coś więcej niż wynajęcie kierowcy i auta, gdzie doświadczenie łączy się z innowacją, a wysoka kultura osobista kierowców idzie w parze z ich pogodą ducha i pozytywnym usposobieniem, zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą.