Spedycja morska Gdynia – 5 najlepszych firm transportowych w mieście

0
608
Spedycja Morska Gdynia PEKO 3

Coraz więcej firm świadczących usługi z zakresu spedycji morskiej powstaje w Trójmieście. Szukając partnera z siedzibą w Gdyni, mamy ogromny wybór, jednak wielu z nich nie zapewnia kompleksowych i satysfakcjonujących nas usług. Kogo więc wybrać? Poniżej znajdziemy listę 5 najlepszych firm oferujących spedycję morską w Gdyni. 

Spedycja międzynarodowa – jak wybrać odpowiedniego partnera?

Powierzając nasz towar w ręce firmy spedycyjnej, powinniśmy kierować się jakością i kompletnością usług, oraz możliwościami w jaki możemy przewieźć ładunek. Wiele przedsiębiorstw z Gdyni nie ogranicza się jedynie do spedycji morskiej, ale oferuje także transport drogowy, intermodalny czy lotniczy. Wybór firmy w dużej mierze zależy od specyfikacji i potrzeb Twojej firmy, jednak najbezpieczniej jest zdecydować się na te, które mają już wieloletnie doświadczenie na rynku TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). 

Spedycja morska Gdynia 2

Poniżej znajdziesz propozycje pięciu firm świadczących usługi spedycji morskiej w Gdyni. Niektóre z nich zajmują się także innymi formami transportu międzynarodowego. Szczegóły ofert zobaczysz się na stronach www, lub poznasz poprzez kontakt z konsultantem.

Peko – spedycja morska Gdynia

PEKO działa w branży logistyczno-transportowej już od ponad 26 lat. Firma zrealizowała setki projektów przewozowych we współpracy z renomowanymi przewoźnikami i pośrednikami z całego świata. Wykonując swoją pracę, PEKO stawia przede wszystkim na kompleksowość i elastyczność usług. Ich zakres to spedycja morska, kolejowa, transport drogowy i lotniczy. Do dodatkowych działań PEKO możemy zaliczyć: 

  • Transporty specjalne,
  • Przewozy intermodalne,
  • Obsługę Celną, którą realizuje PEKO Agencja Celna

Spedycja morska Gdynia 1

Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i ofertę dostosowaną do jego potrzeb. Podczas spotkania z konsultantem zostaniemy poinformowani o kolejnych etapach projektu oraz otrzymamy kilka propozycji co do transportu naszego towaru. Doświadczenie firmy jest jej ogromnym atutem, tak samo jak setki zadowolonych opinii klientów. Oto jedna z nich: 

Posiadam firmę eksportującą zabawki z Chin i od dawna szukałem firmy która spełni moje oczekiwania co do warunków umowy w transporcie morskim. W PEKO wszystko dało się łatwo dogadać i skutecznie działamy do dziś. ~ Roman

Spedycja Morska Gdynia PEKO 1

Kontakt:
Adres: ul. Kwiatkowskiego 60, 81-156 Gdynia
E-mail: gdynia@peko.pl
Tel: +48 58 621 39 19
Strona www: http://www.peko.pl/

Solid Logistics

Firma oferuje działania w zakresie spedycji morskiej, drogowej, kolejowej i lotniczej. Działając na wszystkich kontynentach, realizuje zlecenia od 2004 roku. Jak można przeczytać na stronie, Solid Logistics podejmie się każdego zlecenia: 

„Jesteśmy ciągle w drodze. W drodze między nadawcą i odbiorcą. Każdego dnia dzięki nam tysiące towarów pokonują drogę do celu – nawet jeśli jest nim najodleglejszy zakątek globu. Przewozimy wszystko i wszędzie. I wszędzie jesteśmy na czas. I za to nas cenią.”

Dodatkowymi usługami, jakie znajdziemy w ofercie tej firmy są działania związane z obsługą celną lub magazynowaniem. 

Kontakt:
Adres: ul. Janka Wiśniewskiego 31, 81-355 Gdynia
Tel: 48 58 621 37 04
Strona www: https://www.solid-logistics.com.pl/pl/

Spedycja morska Gdynia 3

Yescargo

Yescargo specjalizując się w spedycji międzynarodowej zapewnia klientom obsługę ładunków w eksporcie, imporcie oraz tranzycie. Tak samo jak w poprzedniej firmie, możemy zrealizować tu działania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, lotniczym i kolejowym. Na stronie internetowej znajdziemy formularze kontaktowe do konsultantów, którzy mogą odpowiedzieć na wszystkie nurtujące nas pytania. 

Kontakt:
Adres: ul. Chwaszczyńska 151E, 81-571 Gdynia
E-mail: spedycja@yescargo.com.pl
Tel: +48 58 660 15 16 / 17
Strona www: http://yescargo.com.pl/pl/

Spedycja Morska Gdynia PEKO 1

Langowski Logistics

Działając globalnie, firma zrealizowała wiele projektów ze znanymi koncernami i pośrednikami. Firma współpracuje nie tylko z prywatnymi przedsiębiorstwami, ale także z instytucjami wojskowymi. Zaglądając na stronę, możemy znaleźć wiele użytecznych porad i opisów sprzętów potrzebnych zarówno do spedycji morskiej, lotniczej, jak i kolejowej.

Kontakt:
Adres: Hutnicza 16, 81-061 Gdynia
E-mail: info@langowski.eu
Tel: +48 58 355 73 00
Strona www: https://langowski.eu/

 

Spedycja Morska Gdynia PEKO 2
Processed by: Helicon Filter;

Allcom Sp. Z.o.o

Powstając w 1995 roku firma zaczęła bardzo dynamicznie się rozrastać i obecnie oferuje kompleksowe usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej a także transportów specjalnych. Firma od 2018 roku jest częścią holdingu inwestycyjnego wchodzącego w skład grupy Hili Ventures, co pomaga im w całościowej obsłudze towarów na całym świecie. 

Kontakt:
Adres: ul. 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia
E-mail: allcom@allcom.gdynia.pl
Tel: (+48) 58 660 78 00
Strona www: https://allcom.gdynia.pl/

Transport and shipping services in Frisco: