Dom Seniora ROSE Senior Resort –  blisko Trójmiasta, blisko najbliższych

dom seniora - blisko trójmiasta

Jaki argument najczęściej stosują seniorzy, którzy nie chcą zamieszkać w jesieni życia w domu seniora? „Rozłąka z najbliższymi”. Obawiają się tego potencjalni mieszkańcy domów seniora, jak i ich dzieci, wnuki czy inni krewni. Obalamy mit o bolesnej rozłące i izolacji osób starszych.

Wszystko bowiem zależy od tego, jaki i gdzie ulokowany dom seniora wybierzemy dla osoby, która wymaga całodobowej opieki, regularnych ćwiczeń czy aktywizacji społecznej. Bo właśnie to gwarantują dobre domy seniora, takie jak jastrzębiogórski ROSE Senior Resort.

Dom seniora blisko Trójmiasta – ROSE Senior Resort

ROSE Senior Resort w Jastrzębiej Górze to wyjątkowe miejsce oferujące najwyższy standard opieki dla osób w jesieni życia. Usytuowany w malowniczej okolicy, ten dom seniora blisko Gdyni, Gdańska oraz Sopotu,  jest jednym z najbardziej popularnych domów opieki w regionie.

Lokalizacja atrakcyjna i praktyczna

Atutem ROSE Senior Resort jest bez wątpienia jego lokalizacja. To dom seniora blisko Trójmiasta, z którego pensjonariusze każdego dnia mogą podziwiać widok na plażę, morze oraz wszechobecną zieleń parku krajobrazowego. Lokatorzy domu cenią sobie sprzyjające warunki do rekonwalescencji i rehabilitacji, które są ściśle związane z położeniem domu.

rose senior resort - dom seniora blisko trójmiasta

Bliskość Gdyni, Gdańska, Sopotu oraz innych miejscowości, jak Reda, Rumia czy Wejherowo, daje szanse rodzinom seniorów na regularne odwiedziny. Problemem przestały być też połączenia. Dobrą  komunikację gwarantują drogi wojewódzkie czy szybkiego ruchu, jak i kolej.

Dlaczego ROSE Senior Resort? Stała opieka i komfort pobytu

Dom seniora blisko Trójmiasta, jakim jest ROSE Senior Resort, stawia na pełen komfort i poczucie bezpieczeństwa wśród podopiecznych. Przestronne, dobrze i nowocześnie wyposażone pokoje z łazienkami, dostosowane są do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Każdy z nich ma własną łazienkę, a tzw mieszkania serwisowane także własne wyjście na świeże powietrze.

rose senior resort - dom seniora nad morzem

Opieka medyczna i zaangażowanie

ROSE Senior Resort od samego początku na pierwszym miejscu swojej misji stawia zdrowie i dobrostan osób starszych. Opieka jest więc tu całodobowa. Wykwalifikowana kadra lekarsko-pielęgniarska dba o badania oraz monitorowanie stanu zdrowia seniorów. Organizowane są indywidualne oraz grupowe zajęcia rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne, dostosowane do potrzeb mieszkańców. Na stałe w zespole pracują psycholog i terapeuta, wspierający seniorów na każdym etapie życia.

Zdrowa dieta i ruch

W ROSE Senior Resort stosowana jest odpowiednia dieta dla zdrowia seniorów. Każdego tygodnia zespół dietetyków opracowuje zbilansowane, smaczne i zdrowe dania dla seniorów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego mieszkańca. Stołówka jest tu swoistym „sercem domu”, gdzie domownicy czują się jak przy stole z bliskimi.

rose senior resort - dom seniora blisko trójmiasta (1)

Zajęcia rekreacyjne i ruchowe, takie jak gimnastyka, spacery czy warsztaty rękodzieła, pomagają podopiecznym domu seniora blisko Trójmiasta zachować znakomitą kondycję fizyczną. Personel domu organizuje spotkania towarzyskie, gry planszowe oraz inne formy rozrywki, które znacząco i korzystnie działają na zdrowie psychiczne seniorów oraz pogłębiają poczucie bezpieczeństwa.

Mieszkania serwisowane White House – opcja dla samodzielnych seniorów

ROSE Senior Resort w Jastrzębiej Górze z dumą prezentuje nową, wyjątkową ofertę skierowaną do samodzielnych seniorów – apartamenty serwisowane White House. To innowacyjne rozwiązanie łączy komfort prywatności z korzyściami płynącymi z życia w zintegrowanej wspólnocie. White House to nowoczesny kompleks, który oferuje 11 komfortowych apartamentów jedno- i dwuosobowych, z oddzielnymi wejściami, które można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców, w tym wybór łóżek małżeńskich lub rehabilitacyjnych. Wspólny pokój dzienny, taras widokowy i sala fitness z panoramicznym widokiem na morze zapewniają doskonałe warunki do relaksu oraz aktywnego spędzania czasu w towarzystwie innych seniorów.

white house mieszkania serwisowane dla seniorów

mieszkania serwisowane dla seniorów White House ROSE Senior Resort

Mieszkańcy White House mogą cieszyć się niezależnością, korzystając jednocześnie z opieki i wsparcia w razie potrzeby. Wykwalifikowany personel zapewnia codzienną obecność oraz opcjonalną pomoc opiekuńczą, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Dodatkowo, mieszkańcy mają dostęp do wszystkich przestrzeni ogólnych ROSE Senior Resort, takich jak pokój ćwiczeń, kaplica czy ogród, co sprzyja aktywności fizycznej i społecznym interakcjom. Te udogodnienia tworzą idealne warunki do utrzymania dobrego samopoczucia i budowania relacji z innymi mieszkańcami.

Jak dojechać do ROSE Senior Resort?

ROSE Senior Resort nie tylko leży blisko Trójmiasta, ale łatwo z niego tam właśnie się dostać i odwrotnie. Do Jastrzębiej Góry z Gdańska oraz okolicznych miejscowości kursują autobusy, a podróż trwa około 1,5 godziny.

Własnym samochodem trasę z Gdańska do ROSE Senior Resort pokonamy w około godzinę, jadąc drogą wojewódzką 216, 218 lub trasą S6. Ze wspomnianej Redy będzie to nawet mniej, bo raptem 30 minut.

rose senior resort - dom seniora blisko trójmiasta (2)

Skontaktuj się z ROSE Senior Resort

ROSE Senior Resort w Jastrzębiej Górze to dom, w którym senior, niezależnie od płci, wieku czy stanu zdrowia, może czuć się bezpiecznie i przyjaźnie. Ten dom seniora blisko Trójmiasta sprzyja odwiedzinom bliskich, a kompleksowa opieka medyczna dba o zdrowie i dobrostan osób starszych.

Pamiętaj – przeprowadzka seniora do domu opieki nie musi oznaczać utraty kontaktu z rodziną czy bolesnej rozłąki.

Rozewska 7

84-104 Jastrzębia Góra